Kinga zapytał 2 miesiące temu

Bank wypowiedział nam umowę kredytu. Od stycznia mąż pracuje w Szwecji i nasza sytuacja się poprawiła. Czy jest możliwość aby inny bank udzielił nam kredytu na spłatę poprzedniego?

5/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
mireks090 odpowiedział 12 miesięcy temu

Witam, mam dokładnie taką sytuację: wypowiedzenie umowy kredytu gotówkowego w banku Pko bp, wypowiedzienie umowy kredytu hipotecznego w banku PKo Sa. I całą masę chwilówek. Wdepnąłem w szambo i nie wim jak z niego wyskoczyc. chyba zostal sznur.

Dodaj ocenę
Sixtaar odpowiedział 12 miesięcy temu

@Kinga na tym forum jest Adam Kredyty – zna się na kredytach lepiej niż ktokolwiek inny. Doradzi i za darmo wybierze bank, który udziela kredytów nawet z dochodem zagranicznym. Kredyt bankowy zawsze będzie lepszy niż chwilówki. Gdzie masz zadłużenia w jakim banku? Na jaką kwotę? Jaką ratę możecie płacić??

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

12 + 9 =

KingaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Bank wypowiedział umowę kredytu 1 Dobre Słabe Kinga zapytał 2 miesiące temu Bank wypowiedział nam umowę kredytu. Od stycznia mąż pracuje w Szwecji i nasza sytuacja się poprawiła. Czy jest możliwość aby inny bank udzielił nam kredytu na spłatę poprzedniego? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.