Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymBiliti, Habza, Finanse dla Ciebie opinie i prowizje?
Aget44 zapytał 3 miesiące temu

Szukam opinii i informacji o prowizjach w firmie “Biliti”, “Finanse dla Ciebie” i “Habza”? Czy to zwykli pośrednicy czy coś więcej? Ktoś korzystał? Jak oni działają i jakie są opłaty za pomoc? Czy są jakieś płatności wcześniej i przedpłaty?

3.8/5 - (34 votes)
6 odpowiedzi
MD odpowiedział 1 rok temu

Biliti to pośrednik finansowy ale również firma pożyczkowa (poprzez powiązaną spółkę). Ja chciałem skorzystać z tzw oddłużania, polega to na tym że firma spłaca ze swoich środków część zobowiązań, tak żeby klient odzyskał zdolność kredytową, następnie klient uzyskuje kredyt w banku, którym finansuje pożyczone pieniądze i prowizję. Zrezygnowałem z tej usługi że względu na bardzo wysokie koszty takiego rozwiązania. Aczkolwiek dla ludzi, którzy są już na skraju rozpaczy może to być jakaś opcja

3.7/5 - (12 votes)
Bartek odpowiedział 1 rok temu

Habza finance omijac szeroki łukiem, zwykła lichwa, zostajesz w efekcie z jeszcze wiekszymi dlugami w banku, pobieraja bardzo wysoka prowizje i zostajesz dalej z niezaplaconymi zaleglosciami

4.6/5 - (5 votes)
Katerina67 odpowiedział 1 rok temu
Miciu odpowiedział 1 rok temu
Biliti odpowiedział 1 rok temu

25% od całości zaciągniętego kredytu w banku

5/5 - (1 vote)
zirytowany odpowiedział 11 miesięcy temu

Korzystałem z usług firmy  Biliti – Oddłużanie. Firma krętaczy i naciągaczy wykorzystuje pętlę na szyi klienta .Jeśli masz stałe dochody to ci pomogą ale przeogromnym kosztem nawet przewyższającym zadłużenie w tkz. chwilówkach mimo iż firma chwali się ,że jest najtańsza .Pomijając fakt ,że opiekun gubił się w klientach to wszystko jest robione  na poleceniach zapewne dodatkowa kasa .Koszt 20 kilka tys. za samą usługę prawie padłem na zawał słysząc kwotę rachunku….Na koniec dostajesz fakturę ,dobrze jak dostaniesz kredyt w banku a jak nie będziesz w większej czarnej pupie bo z kredytu musisz opłacić firmę jak i inwestora.Mi się udało ale zadłużenie 2,5 razy większe.

3.7/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

0 + 15 =

Aget44Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Biliti, Habza, Finanse dla Ciebie opinie i prowizje? 6 Dobre Słabe Aget44 zapytał 3 miesiące temu Szukam opinii i informacji o prowizjach w firmie “Biliti”, “Finanse dla Ciebie” i “Habza”? Czy to zwykli pośrednicy czy coś więcej? Ktoś korzystał? Jak oni działają i jakie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.