Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymBrak środków na spłatę pożyczek
ArturG_95 zapytał 4 dni temu
0Shares

Witam serdecznie!
Mam 23 lata i wpadłem w pętlę chwilówek, których brak możliwości spłaty skłaniał mnie do brania kolejnych pożyczek na raty. Aktualnie spłacam raty w Wonga, Ferratum i Zaplo, a ich suma wynosi 937,86 zł miesięcznie. Poza tymi mam do spłacenia w przyszłym miesiącu chwilówkę Vivusa i NetCredit w wysokości 1704,00 zł. Rzecz w tym że nie będzie mnie stać na spłatę powyższego z powodu marnej wypłaty która mnie czeka dziesiątego. Aktualnie zmieniam pracę, jednak skłaniam się powoli ku wyjazdowi za granicę by za jednym zamachem spłacić cały mój dług (ok. 12000 zł). Konsolidacja raczej nie wchodzi w grę bo zbyt mały dług + nie mam stałego dochodu (różne prace i niepełne przepacowane miesiące) więc to rozwiązanie raczej wykluczam.
Stąd pytanie do Państwa, czy da radę jakoś wstrzymać raty na miesiąc bądź dwa dopóki nie naprostuję sprawy z pracą? Jeżeli widzą Państwo jakieś inne drogi jestem otwarty na sugestie.

Brak środków na spłatę pożyczek
5 (100%) 1 vote
0Shares
Twoja odpowiedź

9 + 14 =

ArturG_95Społeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Brak środków na spłatę pożyczek 1 Dobre Słabe ArturG_95 zapytał 4 dni temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam serdecznie! Mam 23 lata i wpadłem w pętlę chwilówek, których brak możliwości spłaty skłaniał mnie do brania kolejnych pożyczek na raty. Aktualnie spłacam raty w Wonga, Ferratum i Zaplo,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.