Jadwiga zapytał 4 tygodnie temu

Witam. Mam pytanie. Szukam nowych opinii na temat firmy Conectum. Czy firma Conectum naprawdę pomaga? Czytałam w bardzo wielu miejscach mają zarówno dobre jak i gorsze opinie. Ja poszukuje kredytu oddłużeniowego na spłatę ponad 200 tys. zł Podobno nie pobierają przedpłat a pani powiedziała, że prowizja od 5 do 10 procent i do negocjacji. Czy warto?

4.7/5 - (32 votes)
4 odpowiedzi
Besia odpowiedział 11 miesięcy temu

Mam dług ponad 250 tysięcy złotych, 50 tysięcy w samym ZUSie. Czy można coś zrobić? Maciej jakieś pomysły? 

4/5 - (1 vote)
Marga odpowiedział 11 miesięcy temu

W jaki sposób oni pomagają? Szukam dużej kwoty finansowania. 

4.7/5 - (6 votes)
Maria odpowiedział 11 miesięcy temu

Łącznie 500 tys. zł na firmę a prowizja niecałe 10tys. Korzystałam dwa razy. Najpierw jednak zadaj sobie pytanie czy będziesz w stanie dobrze zarządzać takim długiem.

4.5/5 - (2 votes)
Beton odpowiedział 11 miesięcy temu

Conectum to firma która zajmuje się pozyskiwaniem finansowań bankowych i na inwestycje. Mogę polecić kontakt bo tak naprawdę nic nie ryzykujesz jeśli chodzi o finansowanie. Chyba, że zdecydujesz się na jakieś inne rozwiązanie wtedy pewnie zapłacisz i o to chodzi w tych płatnościach o których piszą na forum. 

5/5 - (5 votes)
Twoja odpowiedź

19 + 20 =

JadwigaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Conectum – czy pomaga? 0 Dobre Słabe Jadwiga zapytał 4 tygodnie temu Witam. Mam pytanie. Szukam nowych opinii na temat firmy Conectum. Czy firma Conectum naprawdę pomaga? Czytałam w bardzo wielu miejscach mają zarówno dobre jak i gorsze opinie. Ja poszukuje kredytu oddłużeniowego na...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.