Jadwiga zapytał 2 tygodnie temu
0Shares

Witam. Mam pytanie. Szukam nowych opinii na temat firmy Conectum. Czy firma Conectum naprawdę pomaga? Czytałam w bardzo wielu miejscach mają zarówno dobre jak i gorsze opinie. Ja poszukuje kredytu oddłużeniowego na spłatę ponad 200 tys. zł Podobno nie pobierają przedpłat a pani powiedziała, że prowizja od 5 do 10 procent i do negocjacji. Czy warto?

Conectum – czy pomaga?
Oceń ten wpis teraz
0Shares
3 odpowiedzi
Beton odpowiedział 2 tygodnie temu

Conectum to firma która zajmuje się pozyskiwaniem finansowań bankowych i na inwestycje. Mogę polecić kontakt bo tak naprawdę nic nie ryzykujesz jeśli chodzi o finansowanie. Chyba, że zdecydujesz się na jakieś inne rozwiązanie wtedy pewnie zapłacisz i o to chodzi w tych płatnościach o których piszą na forum. 

Odpowiedż dlaConectum – czy pomaga?
Oceń ten wpis teraz
Maria odpowiedział 2 tygodnie temu

Łącznie 500 tys. zł na firmę a prowizja niecałe 10tys. Korzystałam dwa razy. Najpierw jednak zadaj sobie pytanie czy będziesz w stanie dobrze zarządzać takim długiem.

Odpowiedż dlaConectum – czy pomaga?
Oceń ten wpis teraz
Marga odpowiedział 2 tygodnie temu

W jaki sposób oni pomagają? Szukam dużej kwoty finansowania. 

Odpowiedż dlaConectum – czy pomaga?
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

5 + 20 =

JadwigaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Conectum – czy pomaga? 0 Dobre Słabe Jadwiga zapytał 2 tygodnie temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam. Mam pytanie. Szukam nowych opinii na temat firmy Conectum. Czy firma Conectum naprawdę pomaga? Czytałam w bardzo wielu miejscach mają zarówno dobre jak i gorsze opinie. Ja poszukuje kredytu...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.