Społeczność: pytaniaKategoria: Pożyczki pozabankoweCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
BożenaNo zapytał 3 lata temu
0Shares

Witam, interesuje mnie pożyczka pod zastaw mieszkania. Czy są uczciwe firmy? Jakie polecacie? Jakie są Wasze opinie?

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4.7 (93.33%) 21 votes
0Shares
13 odpowiedzi
Masław odpowiedział 2 lata temu

Generalnie takie pożyczki najczęściej są udzielane przez prywatnych inwestorów. W większości przypadków są oni po prostu wyszukiwani przez firmy pożyczkowe. A ich uczciwość jest zależna od wielu czynników, co wpływa na koszty pożyczek. Uczciwy inwestor powie Ci o wszystkich kosztach. Ja polecam platformę actius.pl tam są inwestorzy, którzy udzielają pożyczek popularnie nazywanych pod zastaw mieszkania, domu, działki itp. ogólnie nieruchomości.

Odpowiedż dlaCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4.8 (95.71%) 14 votes
Zosia odpowiedział 2 lata temu

Warto poszukać dobrej firmy pożyczkowej. I mówiąc “dobra” nie mam namyśli “znanej z tv” lub “rozrzucającej ulotki po mieście”. Popatrz, czy jest wystarczająco długo na rynku, jaką opinię ma wśród osób, które korzystały z usług (zawsze weź jednak poprawkę, że negatywne opinie mogą być pisane zwyczajnie przez osoby, które nie miały chęci spłacać kredytu, a niektóre pozytywne mogą być przesadzone). Mogę Ci podpowiedzieć firmę: kontakt z firmą, akurat oni własnie funkcjonują już od ponad 15 lat. Oczywiście takich firm jest jeszcze kilka, ale ta ma chyba najniższe oprocentowanie.

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
3.6 (71.76%) 17 votes
Czarek odpowiedział 2 lata temu

Są, jak najbardziej. Aby móc powiedzieć, że jest dobra, powinna legitymować się długim stażem na rynku, być zarządzana przez kompetentnych ludzi, oferować szeroki wachlarz możliwości, charakteryzować się elastycznym podejściem, mieć przejrzyste umowy (rozwiewać także wątpliwości, jeśli takie są), rozsądne stawki, budować swój dobry wizerunek, angażować się w duże przedsięwzięcia i liczyć na lojalność pożyczkobiorców – jeśli prowadzą działalność gospodarczą, regularnie mogą potrzebować środków na inwestycje. Polecić mogę [nazwa_firmy]. Śmiało można zadzwonić, przedstawić sytuację i zobaczyć, jak się sprawy mają.

Odpowiedż dlaCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4 (80%) 12 votes
Kamil odpowiedział 2 lata temu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości? Proponuje LINK
Uproszczona procedura,  nie sprawdzają zdolności kredytowej w niektórych przypadkach, nie jest również potrzebne zaświadczenie o dochodach ani informacja o niezaleganiu ze składkami w ZUS i urzędzie skarbowym.

Odpowiedż dlaCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
3.8 (75%) 12 votes
Bogumiła odpowiedział 2 lata temu

Są uczciwe firmy, tylko trzeba wszystko dokładnie sprawdzić: ile lat działa na rynku, czy umowy są przejrzyste, w krsie można sprawdzić jaki firma ma kapitał no i koszty. Ja brałam pożyczkę w [link]. są 15lat na rynku i kapitał mają spory. Umowę dostałam od razu do sprawdzenia. Pożyczkę dostałam na 50 tys zł na tak zwaną rolkę po 6 miesiącach spłaciłam i od razu umawialiśmy się na zwrotne przeniesienie własności. Szczerze polecam

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4.3 (85.45%) 11 votes
PiotrMimi odpowiedział 2 lata temu

Oczywiście, że na rynku istnieją uczciwe firmy, najważniejsze aby nie było żadnych kruczków i firma miała jasne zasady- bezpieczeństwo to podstawa. Moim zdaniem też oznaką czy firma jest w porządku jest informacja ile lat jest na rynku, wiadomo, że oszuści szybko znikają i bardzo dobrze; ja brałem pożyczkę w firmie [link] i jestem bardzo zadowolony!

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4.1 (82.5%) 8 votes
franzR Personel odpowiedział 2 lata temu

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za trwającą dyskusję. Przypominamy, iż zgodnie z zasadami przyjętymi na forum, dbamy aby treści były pomocne i merytoryczne, filtrujemy przy tym uciążliwy spam. Aby przedstawić ofertę danej firmy należy podać poprawne dane kontaktowe firmy (telefon, e-mail, pełną nazwę) oraz umieścić na jednym z portali społecznościowych (Google+, Facebook, Twitter) link do dyskusji. A następnie link ten skopiować i odesłać w wiadomości zwrotnej na e-mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl. Pomoże to docierać Państwu do szerszej grupy odbiorców usługi oraz będziemy czuli, iż szanujecie naszą pracę.

Z pozdrowieniami,
Administracja 🙂

Haniuk Irena odpowiedział 2 lata temu

Witam, poszukuję pożyczki pod zastaw nieruchomości. Naczytałam się na forum różnych rzeczy o takich pożyczkach i nie wiem czy się zdecydować. Opiszę może w skrócie moją sytuację. Jestem nauczycielem z 23 letnim stażem, zarabiam 3000zł. W pewnym momencie wzięłam dla rodziny kredyt, który miał być przez nią spłacany. Niestety po czasie dowiedziałam się, że kredyt nie był spłacany a do mnie zapukał komornik. Dowiedziałam się, że nie mam możliwości zaciągnięcia kredytu bankowego, istnieje jedynie opcja pożyczki pod zastaw nieruchomości prywatnie. Co mam robić? Już odchodzę od zmysłów a komornik już zapowiedział licytację mojego mieszkania. Jestem z okolic Łodzi.

Odpowiedż dlaCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4 (80%) 5 votes
MatDuk odpowiedział 2 lata temu

Warto sprawdzić [link]. Udzielają wyczerpujących informacji, są elastyczni i  – co ważne – mają długi staż na rynku.

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
4 (80%) 3 votes
Wilek68 odpowiedział 2 lata temu

Jakieś szczegóły pożyczki? Parametry? Posiadam działkę komercyjną na Mazurach wartą ok. 4mln zł. Ile możecie dać?

Odpowiedż dlaCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
3.8 (75%) 4 votes
Marek Kowalski odpowiedział 2 lata temu

polecam tego Pana, pożycza prywatnie – NAPRAWDĘ PRYWATNIE, nie jakieś spółki spółeczki, uczciwie od razu informuje rzetelnie o możliwych konsekwencjach, ale i rozwiązaniach jakie można zastosować, wszystko wyjaśnia, dopasowuje się do możliwości, my już spłaciliśmy, pożyczkę pięcioletnią, koszt wyszedł jak w banku po wszystkich opłatach dodatkowych, email na stronie,  nadmienię, że u nas przechytrzył komornika:) namiar: [link]

Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
3.7 (74%) 10 votes
Twoja odpowiedź

1 + 14 =

BożenaNoSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw? 1 Dobre Słabe BożenaNo zapytał 3 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, interesuje mnie pożyczka pod zastaw mieszkania. Czy są uczciwe firmy? Jakie polecacie? Jakie są Wasze opinie? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.