Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweCzy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw?
BożenaNo zapytał 4 tygodnie temu

Witam, interesuje mnie pożyczka pod zastaw mieszkania. Czy są uczciwe firmy? Jakie polecacie? Jakie są Wasze opinie?

4.5/5 - (28 votes)
14 odpowiedzi
PiotrMimi odpowiedział 11 miesięcy temu

Oczywiście, że na rynku istnieją uczciwe firmy, najważniejsze aby nie było żadnych kruczków i firma miała jasne zasady- bezpieczeństwo to podstawa. Moim zdaniem też oznaką czy firma jest w porządku jest informacja ile lat jest na rynku, wiadomo, że oszuści szybko znikają i bardzo dobrze; ja brałem pożyczkę w firmie [link] i jestem bardzo zadowolony!

4.1/5 - (10 votes)
Doradcy Forum *rekomendowani Personel odpowiedział 7 lat temu

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za trwającą dyskusję. Przypominamy, iż zgodnie z zasadami przyjętymi na forum, dbamy aby treści były pomocne i merytoryczne, filtrujemy przy tym uciążliwy spam. Aby przedstawić ofertę danej firmy należy podać poprawne dane kontaktowe firmy (telefon, e-mail, pełną nazwę) oraz umieścić na jednym z portali społecznościowych (Google+, Facebook, Twitter) link do dyskusji. A następnie link ten skopiować i odesłać w wiadomości zwrotnej na e-mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl. Pomoże to docierać Państwu do szerszej grupy odbiorców usługi oraz będziemy czuli, iż szanujecie naszą pracę.

Z pozdrowieniami,
Administracja 🙂

Zosia odpowiedział 11 miesięcy temu

Warto poszukać dobrej firmy pożyczkowej. I mówiąc „dobra” nie mam namyśli „znanej z tv” lub „rozrzucającej ulotki po mieście”. Popatrz, czy jest wystarczająco długo na rynku, jaką opinię ma wśród osób, które korzystały z usług (zawsze weź jednak poprawkę, że negatywne opinie mogą być pisane zwyczajnie przez osoby, które nie miały chęci spłacać kredytu, a niektóre pozytywne mogą być przesadzone). Mogę Ci podpowiedzieć firmę: kontakt z firmą, akurat oni własnie funkcjonują już od ponad 15 lat. Oczywiście takich firm jest jeszcze kilka, ale ta ma chyba najniższe oprocentowanie.

3.6/5 - (18 votes)
MatDuk odpowiedział 11 miesięcy temu

Warto sprawdzić [link]. Udzielają wyczerpujących informacji, są elastyczni i  – co ważne – mają długi staż na rynku.

3.8/5 - (5 votes)
Vititona odpowiedział 11 miesięcy temu

Panie @Marek Kowalski  należy pamiętać, że osoby fizyczne nie mogą udzielać pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości. Nie mogą się wpisać w KW. Mogą robić to jedynie przez fundusz, albo jak Pan to nazwał spółki spółeczki. Finansowanie od tego Pana pochodzić może z nie do końca prawidłowego źródła.. Warto się nad tym zastanowić przed podjęciem decyzji. Można również dać ogłoszenie na gumtree, olx, czy tutaj. Pozdrawiam, pracownik spółki spółeczki.

4.2/5 - (8 votes)
Czarek odpowiedział 11 miesięcy temu

Są, jak najbardziej. Aby móc powiedzieć, że jest dobra, powinna legitymować się długim stażem na rynku, być zarządzana przez kompetentnych ludzi, oferować szeroki wachlarz możliwości, charakteryzować się elastycznym podejściem, mieć przejrzyste umowy (rozwiewać także wątpliwości, jeśli takie są), rozsądne stawki, budować swój dobry wizerunek, angażować się w duże przedsięwzięcia i liczyć na lojalność pożyczkobiorców – jeśli prowadzą działalność gospodarczą, regularnie mogą potrzebować środków na inwestycje. Polecić mogę [nazwa_firmy]. Śmiało można zadzwonić, przedstawić sytuację i zobaczyć, jak się sprawy mają.

4/5 - (13 votes)
Bogumiła odpowiedział 11 miesięcy temu

Są uczciwe firmy, tylko trzeba wszystko dokładnie sprawdzić: ile lat działa na rynku, czy umowy są przejrzyste, w krsie można sprawdzić jaki firma ma kapitał no i koszty. Ja brałam pożyczkę w [link]. są 15lat na rynku i kapitał mają spory. Umowę dostałam od razu do sprawdzenia. Pożyczkę dostałam na 50 tys zł na tak zwaną rolkę po 6 miesiącach spłaciłam i od razu umawialiśmy się na zwrotne przeniesienie własności. Szczerze polecam

4.2/5 - (13 votes)
rafal odpowiedział 11 miesięcy temu

Euroloan – Odradzam jakiekolwiek związki z tą firmą. Jakiekolwiek negocjacje po podpisaniu umowy z gory skazane na porażkę. Jeśli powinie Ci sie noga, znaczy niższe dochody miesięczne niż przewidywałeś i nie będzie Cie stać na pokrycie pełnej raty to nie masz szans na obniżenie raty i wydłużenie okresu spłaty, zapomnij. Po trzech niepelnych wplatach windykacja!. Chore opłaty za każdą oczywistą czynnosc i nawet za posiadanie konta w ich serwisie internetowym 60 zł miesięcznie!!! Kontakt jedynie z panienką obsługującą telefon, nie wiadomo kto jest jej przełożonym. Tragedia. Nigdy więcej Euroloan. Zdecydowanie odradzam.

1/5 - (1 vote)
Anna_Burczak odpowiedział 11 miesięcy temu

Można też skorzystać z usług instytucji pozabankowej, która zajmuje się ich udzielaniem. Jedną z nich jest Szybka Gotówka.

5/5 - (1 vote)
Masław odpowiedział 11 miesięcy temu

Generalnie takie pożyczki najczęściej są udzielane przez prywatnych inwestorów. W większości przypadków są oni po prostu wyszukiwani przez firmy pożyczkowe. A ich uczciwość jest zależna od wielu czynników, co wpływa na koszty pożyczek. Uczciwy inwestor powie Ci o wszystkich kosztach. Ja polecam platformę actius.pl tam są inwestorzy, którzy udzielają pożyczek popularnie nazywanych pod zastaw mieszkania, domu, działki itp. ogólnie nieruchomości.

4.8/5 - (16 votes)
Kamil odpowiedział 11 miesięcy temu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości? Proponuje LINK
Uproszczona procedura,  nie sprawdzają zdolności kredytowej w niektórych przypadkach, nie jest również potrzebne zaświadczenie o dochodach ani informacja o niezaleganiu ze składkami w ZUS i urzędzie skarbowym.

3.8/5 - (13 votes)
Monika odpowiedział 11 miesięcy temu

Panie Marku Kowalski mogę prosić namiar do tego inwestora? Ponieważ ten link mi nie działa jeśli tak to proszę napisać Monika-sopot@wp.pl

2.5/5 - (2 votes)
Haniuk Irena odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam, poszukuję pożyczki pod zastaw nieruchomości. Naczytałam się na forum różnych rzeczy o takich pożyczkach i nie wiem czy się zdecydować. Opiszę może w skrócie moją sytuację. Jestem nauczycielem z 23 letnim stażem, zarabiam 3000zł. W pewnym momencie wzięłam dla rodziny kredyt, który miał być przez nią spłacany. Niestety po czasie dowiedziałam się, że kredyt nie był spłacany a do mnie zapukał komornik. Dowiedziałam się, że nie mam możliwości zaciągnięcia kredytu bankowego, istnieje jedynie opcja pożyczki pod zastaw nieruchomości prywatnie. Co mam robić? Już odchodzę od zmysłów a komornik już zapowiedział licytację mojego mieszkania. Jestem z okolic Łodzi.

4.2/5 - (6 votes)
Marek Kowalski odpowiedział 11 miesięcy temu

polecam tego Pana, pożycza prywatnie – NAPRAWDĘ PRYWATNIE, nie jakieś spółki spółeczki, uczciwie od razu informuje rzetelnie o możliwych konsekwencjach, ale i rozwiązaniach jakie można zastosować, wszystko wyjaśnia, dopasowuje się do możliwości, my już spłaciliśmy, pożyczkę pięcioletnią, koszt wyszedł jak w banku po wszystkich opłatach dodatkowych, email na stronie,  nadmienię, że u nas przechytrzył komornika:) namiar: [link]

3.8/5 - (12 votes)
Wilek68 odpowiedział 11 miesięcy temu

Jakieś szczegóły pożyczki? Parametry? Posiadam działkę komercyjną na Mazurach wartą ok. 4mln zł. Ile możecie dać?

3.8/5 - (6 votes)
Twoja odpowiedź

16 + 0 =

BożenaNoForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Czy są uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw? 1 Dobre Słabe BożenaNo zapytał 4 tygodnie temu Witam, interesuje mnie pożyczka pod zastaw mieszkania. Czy są uczciwe firmy? Jakie polecacie? Jakie są Wasze opinie? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.