Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaFirma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał?
Miłosz0870 zapytał 4 tygodnie temu

Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu.

4.8/5 - (74 votes)
24 odpowiedzi
Zofia odpowiedział 5 lat temu

do @Oddłużanie_porównanie: Witam wpadłam w pętlę zadłużenia potrzebuje pomocy w oddluzeniu.Mam zajęcia komornicze i nakazy zapłaty sądowe proszę o pomoc

4.7/5 - (6 votes)
kasia odpowiedział 5 lat temu

Polecam Kancelarie [link] z Gdyni ,bardzo profesjonalni ludzie ,kontakt rewelacyjny,pomagają do samego końca.Polecam szczególnie Panią Dominikę

4.6/5 - (186 votes)
Elka odpowiedział 5 lat temu

kasia Proszę o informację na priv – jak nazywa się ta kancelaria? Szukam oddłużania.

1.9/5 - (18 votes)
Mixos odpowiedział 5 lat temu

Dla informacji – prezesem firm Centrum Dłużnika, Lexperto, Centrum Lex i Lex Pomoc jest jedna i ta sama osoba. Często zmieniają nazwy, jak rękawiczki, ciekawe dlaczego ? 🙂

5/5 - (5 votes)
Amelia odpowiedział 4 lata temu

Nie polecam oddłużania w Gdyni KFCO. Zero wiarygodności totalna amatorszczyzna. Pieniądze wyrzucone w błoto. 

1.7/5 - (93 votes)
Katarzyna odpowiedział 4 lata temu

To prawda…w/w firemka czyli KFCO ”Kancelaria” Finansowa Centrum Oddłużeń to zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Wprowadzają w błąd ponieważ szumnie nazwali się Kancelarią, a Kancelarią nie są ! ! ! Przestrzegam tam nie pracuje żaden prawnik,ani radca prawny. Miałam do czynienia z tą firmą i wiem,że powstała ona na skutek niekompetencji dwóch pracownic,które pracowały w innym centrum oddłużania. Mało tego jedna z pracownic posługuje się mianem Pani mecenas,a Panią mecenas nie jest. Każdy z pracowników tak tą osobę mianuje nie prostując tego podczas rozmów lub spotkań z klientami. To zwykłe OSZUSTWO ! ! ! Także jeśli ktoś trafi na Panią Dominikę i będzie się przedstawiała jako mecenas,to proszę mieć na uwadze,że ta osoba Panią mecenas nie jest. Za konsultacje z tą Panią wołają pieniądze za poradę prawną. Zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Na temat tej spółki mogę się jeszcze długo rozpisywać,ale czy warto?
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ! ! !
Odnośnik Kancelarii bo chyba nie widzą jakim podmiotem Kancelarię mogą nazwać 
”Radcy prawni i adwokaci przekonują, że firmy działające pod szyldem kancelarii prawnych mogą wprowadzać klientów w błąd. Komisja praktyk rynkowych i konkurencji, która działa przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, podejmuje interwencje, jeśli w jakiś sposób nawiązują do symboliki adwokatury. Nazwa „kancelaria” jest zastrzeżona dla firm, w których zawód wykonuje radca lub adwokat.

1.9/5 - (65 votes)
karol odpowiedział 4 lata temu

Korzystałem z pomocy KFCO z Gdyni , jestem po ogłoszonej upadłości. Przyznam szczerze że po dostarczeniu wszystkich dokumentów , nie robiłem nic . \\\”Wszystko załatwili za mnie .  pełnomocnik który udzielał mi porad był również na rozprawie , za porady nie płaciłem nic . przygotowany byłem od deski do deski na rozprawę . Mogę polecić tą Kancelarię i ludzi którzy z pełnym zaangażowaniem tam pracują. teraz jestem wolnym człowiekiem . Pełen profesjonalizm , i duże zaangażowanie.  w chwilach mojego dużego stresu przed rozprawa telefon odbierali nawet wieczorem.     

4.7/5 - (163 votes)
Monika odpowiedział 4 lata temu

KFCO Gdynia Nie POLECAM. Ceny za usługę jaką sobie żądają to jest jakaś kpina. Podejrzewam,że w/w osoba to troll z tej pseudo oddłużeniowej spółki. Za nic nie nie trzeba płacić…oczywiście…nie no skąd.. opłata jaką sobie windują to jest jakiś żart. Najbardziej rozśmieszyło mnie zdanie,że odbierają o każdej porze ŻART ! ! ! po godzinach pracy tej firemki nie odbiera NIKT ! ! ! Upominają się tylko o wpłaty pieniędzy. Wysyłają od razu umowę mailem,żeby odesłać wypełnioną,przecież to jakiś żart. Ogólnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

1.5/5 - (103 votes)
Krzysztof odpowiedział 4 lata temu

To całe KFCO w Gdyni to żadna Kancelaria…Również nie POLECAM.

1.7/5 - (80 votes)
Andrzej odpowiedział 4 lata temu

a ja tam jestem zadowolony z tej Kancelarii. Pisać sobie ludzie mogą , każdemu się nie dogodzi. fakt jest taki że pomagają skutecznie.Komentarze były i będą. Pozdrawiam Pani Magdalenę. 

4.7/5 - (99 votes)
Marcin odpowiedział 4 lata temu

Dzieci bawią się w oddłużanie. Zero profesjonalizmu. Po to są takie strony,żeby wyrażać swoje opinie na temat takich instytucji jak ta cała nie nazywajmy tego kancelarią ponieważ nią nie jest to jedna wielka ściema. Są nie poważni i nie kompetentni w tym co robią. Mało tego są bardzo natrętni. Widać,że kasa im się nie zgadza. Z resztą tyle co się nasłuchałem na temat tej oddłużeniówki,która powstała w skutek braku pomysłu na siebie pewnych osób pracujących w konkurencyjnej Kancelarii w Gdyni to myślę,ze należy omijać ich szerokim łukiem. Liczą na łatwe pieniądze,ale się przeliczą. Przestrzegam przed tym całym FCO…K specjalnie pominę…bo to jest jedna wielka ściema. Jest tyle innych rzetelnych firm,ze ta na rynku potrzebna zdecydowanie nie jest. Ogólnie bardzo NIE POLECAM ! ! ! !

1.3/5 - (103 votes)
Kotowski odpowiedział 4 lata temu

W Centrum LEX, po zainkasowaniu należności kontakt się urwał, potem popełnili błąd we wniosku do banku w mojej sprawie narażając mnie na straty. Na moje pytania co dalej, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Dodaj ocenę
Karolina odpowiedział 4 lata temu

W zeszłym tygodniu odbyła się moja sprawa , i mam ogłoszoną upadłość .w wielkim skrócie mogę powiedzieć że gdyby nie Ci ludzie nie wiem co by było zemną i moją rodziną , oprócz wielkiego zaangażowania i psychologicznego trzymaniu mnie w ryzach to nie wiem jak bym dała radę. Od strony prawnej wielka wiedzą , i duży profesjonalizm. Czytając te opinie aż serce pęka , ja jestem bardzo zadowolona z ich pomocy . Serdecznie dziękuję za pomoc .  Jeśli ktoś chce zaciągnąć mojej opinii proszę napisać do mnie kb350458@gmail.com.

4.9/5 - (63 votes)
Andrzej odpowiedział 4 lata temu

Niestety również mam przykre doświadczenia z pseudo Kancelarią KFCO z Gdyni. Wydawało mi się że to profesjonaliści ale to chyba zwyczajni handlowcy. Ostatecznie znajomy polecił mi Panią Mecenas Browarczyk-Dmochowska z Gdanska. Wszystko rzeczowo wytłumaczyła, przygotowała do rozprawy z sukcesem.

1.3/5 - (65 votes)
Olek odpowiedział 4 lata temu

Hmm gdybym przeczytał te opinie szybciej pewnie bym na spotkanie z KFCO się nie umówił , ale dzięki bogu nie czytałem . W tej chwili jestem w trakcie procesu , nie wiem jak się skończy , bo jest złożony wniosek i teraz czekamy …ale ….oprócz milionowych telefonów z mojej strony do Kancelarii z pytaniami zawsze miałem odpowiedz szybką , konkrentą i  fachową i to mnie do nich przekonało. Poza tym dzwoniłem do innych Kancelarii każda sobie woła pieniądze , nikt za darmo nie pracuje ( to chyba normalne że każdy chce zarobić) jak czytam te komentarze to się zastanawiam że ludzie jednak wszystko chcą za darmo eheh. Nabroiłem , to za głupotę trzeba zapłacić profesjonalistą żeby wyciągnęli na prostą!!

4.8/5 - (68 votes)
Twoja odpowiedź

15 + 16 =

Miłosz0870Społeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Firma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał? 0 Dobre Słabe Miłosz0870 zapytał 4 tygodnie temu Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.