Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaFirma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał?
Miłosz0870 zapytał 1 rok temu

Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu.

4.8/5 - (78 votes)
25 odpowiedzi
Oddłużanie_porównanie odpowiedział 11 miesięcy temu

Chodzi Ci o Centrum Oddłużania z Warszawy czy Centrum Oddłużanie Wrocław, bo to chyba dwie różne firmy. Chociaż tak naprawdę Obie mają podobne opinie:)

  1. Decydując się na Oddłużanie z pomocą obu tych firm, sądząc po opiniach zapłacisz i tu skończy się z nimi kontakt.
  2. Zastanów się czy potrzebujesz w ogóle pomocy takich firm?
  3. Opisz sytuację może uda mi się pomóc bezpłatnie.
  4. Pomagam nawet w sprawach sądowych.

Kontakt możliwy jedynie przez forum. Zainteresowany pomocą? Napisz: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem dla Oddłużanie_porównanie

4/5 - (4 votes)
Olek odpowiedział 11 miesięcy temu

Hmm gdybym przeczytał te opinie szybciej pewnie bym na spotkanie z KFCO się nie umówił , ale dzięki bogu nie czytałem . W tej chwili jestem w trakcie procesu , nie wiem jak się skończy , bo jest złożony wniosek i teraz czekamy …ale ….oprócz milionowych telefonów z mojej strony do Kancelarii z pytaniami zawsze miałem odpowiedz szybką , konkrentą i  fachową i to mnie do nich przekonało. Poza tym dzwoniłem do innych Kancelarii każda sobie woła pieniądze , nikt za darmo nie pracuje ( to chyba normalne że każdy chce zarobić) jak czytam te komentarze to się zastanawiam że ludzie jednak wszystko chcą za darmo eheh. Nabroiłem , to za głupotę trzeba zapłacić profesjonalistą żeby wyciągnęli na prostą!!

4.8/5 - (68 votes)
Andrzej odpowiedział 11 miesięcy temu

a ja tam jestem zadowolony z tej Kancelarii. Pisać sobie ludzie mogą , każdemu się nie dogodzi. fakt jest taki że pomagają skutecznie.Komentarze były i będą. Pozdrawiam Pani Magdalenę. 

4.7/5 - (99 votes)
Angela odpowiedział 11 miesięcy temu

Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Gdynia – moja opinia. Udałam się do kancelarii po pomoc i otrzymałam wiele więcej. Uczucie, ze mimo niepowodzenia mogę wyjsc na prostą i bez strachu myśleć o przyszłości. Dzięki.

5/5 - (9 votes)
Zofia odpowiedział 11 miesięcy temu

do @Oddłużanie_porównanie: Witam wpadłam w pętlę zadłużenia potrzebuje pomocy w oddluzeniu.Mam zajęcia komornicze i nakazy zapłaty sądowe proszę o pomoc

4.7/5 - (6 votes)
Marcin odpowiedział 11 miesięcy temu

Dzieci bawią się w oddłużanie. Zero profesjonalizmu. Po to są takie strony,żeby wyrażać swoje opinie na temat takich instytucji jak ta cała nie nazywajmy tego kancelarią ponieważ nią nie jest to jedna wielka ściema. Są nie poważni i nie kompetentni w tym co robią. Mało tego są bardzo natrętni. Widać,że kasa im się nie zgadza. Z resztą tyle co się nasłuchałem na temat tej oddłużeniówki,która powstała w skutek braku pomysłu na siebie pewnych osób pracujących w konkurencyjnej Kancelarii w Gdyni to myślę,ze należy omijać ich szerokim łukiem. Liczą na łatwe pieniądze,ale się przeliczą. Przestrzegam przed tym całym FCO…K specjalnie pominę…bo to jest jedna wielka ściema. Jest tyle innych rzetelnych firm,ze ta na rynku potrzebna zdecydowanie nie jest. Ogólnie bardzo NIE POLECAM ! ! ! !

1.3/5 - (103 votes)
Mikołaj odpowiedział 11 miesięcy temu

Czytając te pochlebstwa odnośnie tej kancelarii z Gdyni odnoszę wrażenie,ze sami je sobie podbijają i wpisują się przedstawiając w superlatywach. To całe kfco to jest jakaś totalna żenada. 

1.3/5 - (39 votes)
Amelia odpowiedział 11 miesięcy temu

Nie polecam oddłużania w Gdyni KFCO. Zero wiarygodności totalna amatorszczyzna. Pieniądze wyrzucone w błoto. 

1.7/5 - (93 votes)
Karolina odpowiedział 11 miesięcy temu

W zeszłym tygodniu odbyła się moja sprawa , i mam ogłoszoną upadłość .w wielkim skrócie mogę powiedzieć że gdyby nie Ci ludzie nie wiem co by było zemną i moją rodziną , oprócz wielkiego zaangażowania i psychologicznego trzymaniu mnie w ryzach to nie wiem jak bym dała radę. Od strony prawnej wielka wiedzą , i duży profesjonalizm. Czytając te opinie aż serce pęka , ja jestem bardzo zadowolona z ich pomocy . Serdecznie dziękuję za pomoc .  Jeśli ktoś chce zaciągnąć mojej opinii proszę napisać do mnie kb350458@gmail.com.

4.9/5 - (63 votes)
Krzysztof odpowiedział 11 miesięcy temu

To całe KFCO w Gdyni to żadna Kancelaria…Również nie POLECAM.

1.7/5 - (80 votes)
Mixos odpowiedział 11 miesięcy temu

Dla informacji – prezesem firm Centrum Dłużnika, Lexperto, Centrum Lex i Lex Pomoc jest jedna i ta sama osoba. Często zmieniają nazwy, jak rękawiczki, ciekawe dlaczego ? 🙂

5/5 - (5 votes)
Monika odpowiedział 11 miesięcy temu

KFCO Gdynia Nie POLECAM. Ceny za usługę jaką sobie żądają to jest jakaś kpina. Podejrzewam,że w/w osoba to troll z tej pseudo oddłużeniowej spółki. Za nic nie nie trzeba płacić…oczywiście…nie no skąd.. opłata jaką sobie windują to jest jakiś żart. Najbardziej rozśmieszyło mnie zdanie,że odbierają o każdej porze ŻART ! ! ! po godzinach pracy tej firemki nie odbiera NIKT ! ! ! Upominają się tylko o wpłaty pieniędzy. Wysyłają od razu umowę mailem,żeby odesłać wypełnioną,przecież to jakiś żart. Ogólnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

1.5/5 - (103 votes)
Katarzyna odpowiedział 11 miesięcy temu

To prawda…w/w firemka czyli KFCO ”Kancelaria” Finansowa Centrum Oddłużeń to zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Wprowadzają w błąd ponieważ szumnie nazwali się Kancelarią, a Kancelarią nie są ! ! ! Przestrzegam tam nie pracuje żaden prawnik,ani radca prawny. Miałam do czynienia z tą firmą i wiem,że powstała ona na skutek niekompetencji dwóch pracownic,które pracowały w innym centrum oddłużania. Mało tego jedna z pracownic posługuje się mianem Pani mecenas,a Panią mecenas nie jest. Każdy z pracowników tak tą osobę mianuje nie prostując tego podczas rozmów lub spotkań z klientami. To zwykłe OSZUSTWO ! ! ! Także jeśli ktoś trafi na Panią Dominikę i będzie się przedstawiała jako mecenas,to proszę mieć na uwadze,że ta osoba Panią mecenas nie jest. Za konsultacje z tą Panią wołają pieniądze za poradę prawną. Zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Na temat tej spółki mogę się jeszcze długo rozpisywać,ale czy warto?
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ! ! !
Odnośnik Kancelarii bo chyba nie widzą jakim podmiotem Kancelarię mogą nazwać 
”Radcy prawni i adwokaci przekonują, że firmy działające pod szyldem kancelarii prawnych mogą wprowadzać klientów w błąd. Komisja praktyk rynkowych i konkurencji, która działa przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, podejmuje interwencje, jeśli w jakiś sposób nawiązują do symboliki adwokatury. Nazwa „kancelaria” jest zastrzeżona dla firm, w których zawód wykonuje radca lub adwokat.

1.9/5 - (65 votes)
anita Wędzikowska odpowiedział 11 miesięcy temu

z całym szacunkiem dla wszystkich poprzedników i wszystkich komentarzy . Na spotkaniu w Kancelarii do której się zgłosiłam złotówki nie wzięli za konsultacje prawną , rozmowę w spokojnym zaciszu przeprowadził prawnik który wszystko wytłumaczył z anielska cierpliwością  a kwotę jaką mi zaśpiewał za pomoc prawną aby mnie oddłużyć nie uważam za wygórowaną.
Wniosku wyglądającego jak lektura sama bym nie napisała .
Sąd się przychylił do mojej prośby , teraz mam syndyka i jest całkiem ok.

4.9/5 - (43 votes)
Hutnik odpowiedział 11 miesięcy temu

To Lexperto naciągacze! Zapłacić i już się nie dodzwonisz. 

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

10 + 8 =

Miłosz0870Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Firma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał? -1 Dobre Słabe Miłosz0870 zapytał 1 rok temu Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.