Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaFirma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał?
Miłosz0870 zapytał 2 miesiące temu

Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu.

4.8/5 - (74 votes)
24 odpowiedzi
Kotowski odpowiedział 4 lata temu

W Centrum LEX, po zainkasowaniu należności kontakt się urwał, potem popełnili błąd we wniosku do banku w mojej sprawie narażając mnie na straty. Na moje pytania co dalej, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Dodaj ocenę
Karolina odpowiedział 4 lata temu

W zeszłym tygodniu odbyła się moja sprawa , i mam ogłoszoną upadłość .w wielkim skrócie mogę powiedzieć że gdyby nie Ci ludzie nie wiem co by było zemną i moją rodziną , oprócz wielkiego zaangażowania i psychologicznego trzymaniu mnie w ryzach to nie wiem jak bym dała radę. Od strony prawnej wielka wiedzą , i duży profesjonalizm. Czytając te opinie aż serce pęka , ja jestem bardzo zadowolona z ich pomocy . Serdecznie dziękuję za pomoc .  Jeśli ktoś chce zaciągnąć mojej opinii proszę napisać do mnie kb350458@gmail.com.

4.9/5 - (63 votes)
Andrzej odpowiedział 4 lata temu

Niestety również mam przykre doświadczenia z pseudo Kancelarią KFCO z Gdyni. Wydawało mi się że to profesjonaliści ale to chyba zwyczajni handlowcy. Ostatecznie znajomy polecił mi Panią Mecenas Browarczyk-Dmochowska z Gdanska. Wszystko rzeczowo wytłumaczyła, przygotowała do rozprawy z sukcesem.

1.3/5 - (65 votes)
Olek odpowiedział 4 lata temu

Hmm gdybym przeczytał te opinie szybciej pewnie bym na spotkanie z KFCO się nie umówił , ale dzięki bogu nie czytałem . W tej chwili jestem w trakcie procesu , nie wiem jak się skończy , bo jest złożony wniosek i teraz czekamy …ale ….oprócz milionowych telefonów z mojej strony do Kancelarii z pytaniami zawsze miałem odpowiedz szybką , konkrentą i  fachową i to mnie do nich przekonało. Poza tym dzwoniłem do innych Kancelarii każda sobie woła pieniądze , nikt za darmo nie pracuje ( to chyba normalne że każdy chce zarobić) jak czytam te komentarze to się zastanawiam że ludzie jednak wszystko chcą za darmo eheh. Nabroiłem , to za głupotę trzeba zapłacić profesjonalistą żeby wyciągnęli na prostą!!

4.8/5 - (68 votes)
Mikołaj odpowiedział 4 lata temu

Czytając te pochlebstwa odnośnie tej kancelarii z Gdyni odnoszę wrażenie,ze sami je sobie podbijają i wpisują się przedstawiając w superlatywach. To całe kfco to jest jakaś totalna żenada. 

1.3/5 - (39 votes)
anita Wędzikowska odpowiedział 4 lata temu

z całym szacunkiem dla wszystkich poprzedników i wszystkich komentarzy . Na spotkaniu w Kancelarii do której się zgłosiłam złotówki nie wzięli za konsultacje prawną , rozmowę w spokojnym zaciszu przeprowadził prawnik który wszystko wytłumaczył z anielska cierpliwością  a kwotę jaką mi zaśpiewał za pomoc prawną aby mnie oddłużyć nie uważam za wygórowaną.
Wniosku wyglądającego jak lektura sama bym nie napisała .
Sąd się przychylił do mojej prośby , teraz mam syndyka i jest całkiem ok.

4.9/5 - (43 votes)
Konstancja odpowiedział 2 lata temu

Bardzo dziękuję za pomoc. Na spotkaniu z prawnikiem w Bielsku-Białej przedstawiono mi możliwości jakie daje ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz czas do zastanowienia się nad rozpoczęciem współpracy. Na rozprawie nie byłam, ponieważ upadłość została orzeczona bez mojej obecności, w trakcie pracy z syndykiem również mogłam liczyć na pomoc.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

5/5 - (26 votes)
Janina odpowiedział 6 miesięcy temu

Współpraca z Panem Pawłem który reprezentował mnie przed Sądem w Gdańsku przebiegła bardzo pozytywnie, udało się nam ustalić PSW dzięki któremu mogę zacząć wszystko na nowo. Opinie o KFCO mogę pozostawić tylko pozytywną, bo gdyby nie prawnicy kancelarii to nadal wraz z mężem mielibyśmy problemy. Kancelaria KFCO to nasz ANIOŁ.

5/5 - (44 votes)
Asia odpowiedział 6 miesięcy temu

Opinia o Kancelarii KFCO w Gdyni. Jestem szczęśliwa dzisiaj w Sądzie w Gdańsku ogłoszono moją upadłość . Wiem, że jeszcze daleka droga przede mną, ale gdyby nie profesjonalna pomoc Kancelarii KFCO z Gdyni, byłoby mi ciężko poradzić sobie z tymi wszystkimi formalnościami.

5/5 - (21 votes)
Angela odpowiedział 5 miesięcy temu

Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Gdynia – moja opinia. Udałam się do kancelarii po pomoc i otrzymałam wiele więcej. Uczucie, ze mimo niepowodzenia mogę wyjsc na prostą i bez strachu myśleć o przyszłości. Dzięki.

5/5 - (9 votes)
bombelek odpowiedział 2 miesiące temu

Wcześniej nazywali się Lexperto. Poczytaj opinie!

2.3/5 - (3 votes)
Hutnik odpowiedział 2 miesiące temu

To Lexperto naciągacze! Zapłacić i już się nie dodzwonisz. 

5/5 - (2 votes)
Oddłużanie_porównanie odpowiedział 2 miesiące temu

Chodzi Ci o Centrum Oddłużania z Warszawy czy Centrum Oddłużanie Wrocław, bo to chyba dwie różne firmy. Chociaż tak naprawdę Obie mają podobne opinie:)

  1. Decydując się na Oddłużanie z pomocą obu tych firm, sądząc po opiniach zapłacisz i tu skończy się z nimi kontakt.
  2. Zastanów się czy potrzebujesz w ogóle pomocy takich firm?
  3. Opisz sytuację może uda mi się pomóc bezpłatnie.
  4. Pomagam nawet w sprawach sądowych.

Kontakt możliwy jedynie przez forum. Zainteresowany pomocą? Napisz: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem dla Oddłużanie_porównanie

4/5 - (4 votes)
Zofia odpowiedział 1 miesiąc temu

do @Oddłużanie_porównanie: Witam wpadłam w pętlę zadłużenia potrzebuje pomocy w oddluzeniu.Mam zajęcia komornicze i nakazy zapłaty sądowe proszę o pomoc

4.7/5 - (6 votes)
Twoja odpowiedź

14 + 13 =

Miłosz0870Społeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Firma Centrum Oddłużania czy ktoś korzystał? 0 Dobre Słabe Miłosz0870 zapytał 2 miesiące temu Czy korzystał ktoś z firmy Centrum Oddłużania? Szukam firmy zajmującej się pomocą w oddłużaniu. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.