Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymJak wygląda rozprawa w Sądzie za długi?
Klaudyna zapytał 4 tygodnie temu

Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a czego nie?

4.5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Krysia02 odpowiedział 11 miesięcy temu

Udaj się do Sądu. Jeśli dokonywałaś jakiś wpłat do wierzyciela warto mieć potwierdzenia wpłaty i prosić o rozłożenie długu na raty. 

Dodaj ocenę
Bizon odpowiedział 11 miesięcy temu

Jeśli nie pojawisz się w Sądzie nie będziesz znała treści wyroku. Trzeba wtedy udać się do Sądu po rozprawie i wystąpić o wydanie wyroku wraz z uzasadnieniem. Masz na to 7 dni od rozprawy. Mając ten wyrok będziesz mogła ewentualnie składać odwołanie. 

Dodaj ocenę
Szymek89 odpowiedział 11 miesięcy temu

Byłem ostatnio na rozprawie. Rozprawa trwa krótko. Można przedstawić swoją sytuację finansową. W moim przypadku Sąd rozłożył zobowiązanie na raty. Chyba dużo dało, że pojawiłem się tam osobiście. Polecam się udać.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

7 + 4 =

KlaudynaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak wygląda rozprawa w Sądzie za długi? 0 Dobre Słabe Klaudyna zapytał 4 tygodnie temu Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a czego nie? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.