Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJak wygląda rozprawa w Sądzie za długi?
Klaudyna zapytał 10 miesięcy temu

Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a czego nie?

4.5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Krysia02 odpowiedział 6 miesięcy temu

Udaj się do Sądu. Jeśli dokonywałaś jakiś wpłat do wierzyciela warto mieć potwierdzenia wpłaty i prosić o rozłożenie długu na raty. 

Dodaj ocenę
Bizon odpowiedział 6 miesięcy temu

Jeśli nie pojawisz się w Sądzie nie będziesz znała treści wyroku. Trzeba wtedy udać się do Sądu po rozprawie i wystąpić o wydanie wyroku wraz z uzasadnieniem. Masz na to 7 dni od rozprawy. Mając ten wyrok będziesz mogła ewentualnie składać odwołanie. 

Dodaj ocenę
Szymek89 odpowiedział 6 miesięcy temu

Byłem ostatnio na rozprawie. Rozprawa trwa krótko. Można przedstawić swoją sytuację finansową. W moim przypadku Sąd rozłożył zobowiązanie na raty. Chyba dużo dało, że pojawiłem się tam osobiście. Polecam się udać.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

15 + 16 =

KlaudynaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak wygląda rozprawa w Sądzie za długi? 0 Dobre Słabe Klaudyna zapytał 10 miesięcy temu Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a czego nie? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.