Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJak wygląda rozprawa w Sądzie za długi?
Klaudyna zapytał 3 miesiące temu

Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a czego nie?

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
Szymek89 odpowiedział 3 miesiące temu

Byłem ostatnio na rozprawie. Rozprawa trwa krótko. Można przedstawić swoją sytuację finansową. W moim przypadku Sąd rozłożył zobowiązanie na raty. Chyba dużo dało, że pojawiłem się tam osobiście. Polecam się udać.

Dodaj ocenę
Krysia02 odpowiedział 3 miesiące temu

Udaj się do Sądu. Jeśli dokonywałaś jakiś wpłat do wierzyciela warto mieć potwierdzenia wpłaty i prosić o rozłożenie długu na raty. 

Dodaj ocenę
Bizon odpowiedział 3 miesiące temu

Jeśli nie pojawisz się w Sądzie nie będziesz znała treści wyroku. Trzeba wtedy udać się do Sądu po rozprawie i wystąpić o wydanie wyroku wraz z uzasadnieniem. Masz na to 7 dni od rozprawy. Mając ten wyrok będziesz mogła ewentualnie składać odwołanie. 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

20 + 15 =

KlaudynaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak wygląda rozprawa w Sądzie za długi? 0 Dobre Słabe Klaudyna zapytał 3 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Jak przebiega rozprawa za długi? Czy jeśli się na niej nie pojawie to grożą mi jakieś konsekwencje? Jeśli udam się do Sądu to co należy mówić, a...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.