polit zapytał 3 dni temu

Prowadzę działalność gospodarczą od 7 miesięcy kilka banków, w których byłem wymagały rok prowadzenia działalności. W pko bp dostałem informację, że nawet 18 miesięcy.
Proszę o kontakt osobę, która może pomóc uzyskać kredyt na 50 tys zł w mojej sytuacji.

5/5 - (4 votes)
5 odpowiedzi
polit odpowiedział 1 miesiąc temu

Firma to branża transportowa i budowlana. Świadczę usługi przewozu osób zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowe. Potrzebuję ok. 1 mln zł – jeśli chodzi o dochód to wolałbym go podać we wiadomości prywatnej lub telefonicznie. Firma jest na rynku już ponad 10 lat. Co może mi Pan zaoferować?

5/5 - (2 votes)
BCSFin odpowiedział 4 tygodnie temu

Czym zajmuje się Twoja firma? Ile środków potrzebujesz? Jaki wykazujesz dochód miesięczny? Ile czasu firma na rynku? Odpowiedz na te pytania a dobierzemy odpowiedni kredyt. Kontakt za pośrednictwem forum lub odpowiedz na mój post.

4/5 - (3 votes)
Hberd3 odpowiedział 4 tygodnie temu

Sprawdź jeszcze Nest Bank. Będzie drogo ale powinieneś coś ugrać.

5/5 - (3 votes)
tomy20 odpowiedział 1 tydzień temu

Czy jest możliwość zabezpieczenia się na majątku ruchomym bądź nieruchomym firmy?
 
 

5/5 - (2 votes)
BCSFin odpowiedział 1 tydzień temu

W zasadzie jest to wymóg ogólny. Inaczej nie uda się sfinansować zadłużeń firmowych. Możemy jeszcze próbować banków, ale tam należy mieć zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 3 =

politForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Kredyt na firmę 1 Dobre Słabe polit zapytał 3 dni temu Prowadzę działalność gospodarczą od 7 miesięcy kilka banków, w których byłem wymagały rok prowadzenia działalności. W pko bp dostałem informację, że nawet 18 miesięcy. Proszę o kontakt osobę, która może pomóc uzyskać kredyt na...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.