Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymkredyt oddłużeniowy – pomoc w spłacie zadłużenia 25000
Paweł zapytał 3 miesiące temu

Witam, poszukuję pomocy w rozwiązaniu mojego problemu z zadłużenie w banku BZWBK. Nastąpiło już wypowiedzenie umowy i sprawy trafiły do firm zajmujących się windykacja. Poszukuję kredytu oddluzeniowego bądź coś w tym rodzaju, albo porady eksperta w jaki sposób mam załatwić sprawę by wyczyścić moje dane z rejestru. Z góry dziękuję.

5/5 - (3 votes)
6 odpowiedzi
Adam odpowiedział 1 miesiąc temu

@Paweł   jak długo spłacałeś kredyt? Masz jeszcze jakieś inne kredyty, pożyczki? Jaka firma windykacyjna zajmuje się sprawą? 
Ja osobiście radziłbym nie dogadywac się z windykacją i próbowac czekać na etap sądowy a następnie odpowiedz na pismo z sądu.
Pozdrawiam, Adam. 

4.3/5 - (3 votes)
Paweł odpowiedział 1 miesiąc temu

Firmy te świadczą tylko usługi prawne na rzecz Banku.

5/5 - (1 vote)
Paweł odpowiedział 4 tygodnie temu

Kredyty ubezpieczone były to gotówkowy i konsolidacyjny zaciągany w zeszłym roku,przy okazji kilka małych wzięte lecz wakacje z rodziną na \”spontanie\” trochę mnie pochlonely pieniężnie i nie splacilem. Próbowałem rozmawiać z bankiem na temat restrukturyzacji ale opóźnienia było ponad 30 dni i nic nie można było z tym zrobić. Więc już zrezygnowałem z próby załatwienia tego, lecz teraz chciałbym to spłacać i mieć z głowy. Obecnie firmy reprezentujące bank to KRUK oraz Lindorff. 

4.5/5 - (2 votes)
Chęc Darek odpowiedział 3 tygodnie temu

@Paweł  czy już coś robiłeś z tym kredytem? Czy próbowałeś dogadać się z wierzycielem na spłatę ratalną? Kredyt jest ubezpieczony? Gotówkowy, firmowy, jaka jest historia spłaty? ;D Dużo pytań ale wszystkie ważne 😉 

5/5 - (4 votes)
Adam odpowiedział 2 tygodnie temu

@Paweł – jeśli poszukujesz kredytu na spłatę całości zadłużenia proszę o kontakt tutaj: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem w tytule „Adam”. Na początek moja rada, nie dogaduj się z windykacją i nie umawiaj się na żadne spłaty ani do Kruka ani do Lindorff. Czy te firmy obsługują kredyty w imieniu banków czy na podstawie cesji wierzytelności stały się właścicielami długów? Wstępnie będę również w stanie pomóc uzyskać jeszcze kilka złotych z banku WBK. 

5/5 - (1 vote)
Iwona odpowiedział 2 tygodnie temu

Witam, mam podobny problem. Potrzebuję pomocy w spłacie

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

10 + 15 =

PawełForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › kredyt oddłużeniowy – pomoc w spłacie zadłużenia 25000 0 Dobre Słabe Paweł zapytał 3 miesiące temu Witam, poszukuję pomocy w rozwiązaniu mojego problemu z zadłużenie w banku BZWBK. Nastąpiło już wypowiedzenie umowy i sprawy trafiły do firm zajmujących się windykacja. Poszukuję kredytu oddluzeniowego bądź...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.