Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymNakaz zapłaty z HOIST I – jak napisać sprzeciw?
Czestochowiak zapytał 3 miesiące temu

Witam, dnia 27.05. otrzymałem nakaz zapłaty z Hoist I Fundusz Inwestycyjny, przeczytałem artykuł na tym forum i wiem, że mam 14 dni, żeby złożyć sprzeciw bo inaczej wyrok będzie zgodny z prawem i wejdzie mi komornik. Ktoś może mi pomóc i powiedzieć co dokładnie mam zrobić? Jak złożyć sprzeciw i co w nim napisać?

4.4/5 - (5 votes)
9 odpowiedzi
Michalina odpowiedział 1 rok temu

Również polecam firmę, o której pisze Pani Kasia. Dobra organizacja sprawy. Fachowi i kontaktowi doradcy. Oferta w 100% zgodna z opisem. Złożony przez nich sprzeciw zadziałał. Do #Czestochowiak – nie pozwól, żeby uciekł Ci termin, bo już potem mało co da się zrobić!

4.4/5 - (5 votes)
Bieniek z Gór odpowiedział 1 rok temu

Jeśli chcesz odsunąć w czasie widmo komornika w sprzeciwie napisz: Sprzeciwiam się 😀 jeśli chcesz coś ugrać dodatkowo zwróć się do firmy, która zrobi to dla Ciebie za darmo, tak jak pisze Pani KasiaNow. Pozdrawiam.

3.6/5 - (9 votes)
irytek odpowiedział 1 rok temu

 Dostałam pare dni temu takie dokumenty z sądu. Co mogę zrobić?

3.5/5 - (2 votes)
Zmienny odpowiedział 1 rok temu

Sprzeciw Co**ctum OK -nie mieliśmy żadnych klopotów ze złożeniem, przygotowany sprawnie -dobry merytorycznie, bez zaskoczeń z sądu – tyle!

4.4/5 - (5 votes)
Dzikowski2 odpowiedział 1 rok temu

do Ragnar
Możesz zrobić to samo co poprzednik. Pamiętajcie jeśli jest zły środek zaskarżenia sąd może odrzucić sprzeciw. Lepiej zgłoś się do prawnika. 

4.6/5 - (5 votes)
Kuba odpowiedział 1 rok temu

Też miałem taki problem. Skontaktowałem się z jakpozbycsiedlugow .pl i się zajęli tym za mnie za darmo

4.5/5 - (2 votes)
KasiaNow odpowiedział 1 rok temu

Jeśli chcesz to rozwiązać sam pobierz druk ze strony dowolnego sądu – albo e-sądu i wypełnij wniosek. Odeślij do sądu w dwóch egzemplarzach. Możesz też zrobić jak ja i zgłosić się do [REKLAMA] – pierwszy sprzeciw za darmo lub tutaj [REKLAMA]. Polecam opcję z wyborem firmy, która zrobi to za Ciebie. Jestem bardzo zadowolona, bo mi umorzono ponad 4,5 tys. zł.

4.8/5 - (5 votes)
Piotr odpowiedział 1 rok temu

Dostałem pozew z września 2016 roku i informację ze stycznia 2017 że mam w terminie dwóch tygodni odpisać na pozew? Nie wiem o co chodzi?

3.5/5 - (2 votes)
Ragnar odpowiedział 1 rok temu

Dostałem coś podobnego z GetBack – co mogę zrobić? Co napisać czy ktoś może się tym zająć za mnie? Nie chce dopuścić do komornika!!!

4.3/5 - (6 votes)
Twoja odpowiedź

5 + 11 =

CzestochowiakForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Nakaz zapłaty z HOIST I – jak napisać sprzeciw? 1 Dobre Słabe Czestochowiak zapytał 3 miesiące temu Witam, dnia 27.05. otrzymałem nakaz zapłaty z Hoist I Fundusz Inwestycyjny, przeczytałem artykuł na tym forum i wiem, że mam 14 dni, żeby złożyć sprzeciw bo inaczej...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.