HenrykaJaź zapytał 3 miesiące temu

Otrzymałam dzisiaj nakaz zapłaty ze Skoku Stefczyka na kwotę ponad 70 tyś. Co mam zrobić? Boje sie komornika

5/5 - (3 votes)
7 odpowiedzi
Tamarkabak odpowiedział 1 miesiąc temu

Miałam podobnie jak Pan Adrian. Dostałam nakaz z Profi Credit wniosłam opłatę za zarzuty tak jak pouczył mnie doradca z Conectum oraz przygotował mi dokumenty odnośnie wstrzymania egzekucji.

3.5/5 - (2 votes)
Adrianszęsny odpowiedział 4 tygodnie temu

Przy postępowaniu nakazowym z weksla egzekucja może być prowadzona w trakcie ale nie musi jeśli wniesiesz odpowiednie zarzuty. 
Miałem taki przypadek z Profi Credit i egzekucja została wstrzymana do czasu rozwiązania sprawy.

5/5 - (1 vote)
Jurgenp odpowiedział 3 tygodnie temu

Jest na forum obszerny wątek o nakazach zapłaty. Musisz poszukać

5/5 - (2 votes)
slejer odpowiedział 3 tygodnie temu

To nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym – z weksla czy w upominawczym? Pytam z ciekawości, bo podobno nawet weksli nie chce im się używać: [link]Jeżeli to nakaz w postępowaniu upominawczym, to jak wyżej – wnieś sprzeciw, to zyskasz wiele miesięcy czasu gdyż nakaz zostanie uchylony. A jeżeli to nakaz w postępowaniu nakazowym, to masz problem, bo wniesienie zarzutów od takiego nakazu nie powoduje uchylenia nakazu – będą mogli mimo tego wnieść do komornika o zabezpieczenie roszczenia.

3.7/5 - (3 votes)
Doxyk odpowiedział 3 tygodnie temu

Należy szybko złożyć sprzeciw

5/5 - (2 votes)
HenrykaJaź odpowiedział 2 tygodnie temu

@slejer – Jest to nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Sąd rejonowy Lublin Zachód IV Wydział Cywilny. Co to dla mnie oznacza? Co więcej mogę zrobić? To dług po zmarłym mężu, kiedyś spłacał to regularnie, ja nawet o długu nie wiedziałam. Zarabiam ok. 4 tys. zł i boję się, że komornik będzie pobierał po 3 tys. z mojej wypłaty. Co może mi Pani/Pan poradzić?

4/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 12 =

HenrykaJaźForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Nakaz zapłaty ze Skoku Stefczyka 0 Dobre Słabe HenrykaJaź zapytał 3 miesiące temu Otrzymałam dzisiaj nakaz zapłaty ze Skoku Stefczyka na kwotę ponad 70 tyś. Co mam zrobić? Boje sie komornika ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.