Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankoweOddłużanie Firm – Poszukuję pomocy w oddłużeniu firmy.
Oddłużanie Firm zapytał 2 miesiące temu

Witam, od 1995r. prowadzę działalność gospodarczą w branży budowlanej. Od zeszłego roku pojawiły się u mnie problemy z płatnością ZUS, VAT i podatku dochodowego oraz problemy z płynnością finansową. W związku z tym poszukuję pomocy zewnętrznej w tzw. oddłużaniu firm w ZUS i US. Ktoś może polecić dobrą firmę, kancelarię lub osobę, które świadczą pomoc dla zadłużonych firm budowlanych? Pozdrawiam, Jacek.

5/5 - (2 votes)
7 odpowiedzi
Mela odpowiedział 1 rok temu

Jestem zainteresowany ofertą oddłużeniową. jestem zainteresowany kredytem konsolidacyjnym. Proszę o kontakt e-mail.

5/5 - (1 vote)
GTBTransport odpowiedział 1 rok temu

Witam, chciałbym się podłączyć do wątku. Mam firmę transportową. Zajmuję się przewozem osób i towarów. Ostatni rok był dla mnie niezwykle trudny. Posiadam kilka leasingów oraz kredytów firmowych. Interesuje mnie pomoc dla zadłużonych firm, czyli oddłużanie firm z kredytów. Najlepiej gdyby była to pomoc finansowa. Czy ktoś jest w stanie pomóc?

5/5 - (2 votes)
Eatit odpowiedział 1 rok temu

Orientowałem się na runku i istnieje wiele podmiotów zajmujących się finansowaniem firm. Banki wymagają zaświadczeń o niezaleganiu a ja nie mogę takich okazać. Chyba pozostanie mi finansowanie prywatne. Najlepiej byłoby przez jakiś fundusz. Możecie coś polecić? Bo ciężko znaleźć.

5/5 - (2 votes)
nikers odpowiedział 1 rok temu

Witam.
Polecam skontaktować się z firmą Conectum Finanse. Zajmują się pomocą prawną oraz finansową dla firm

5/5 - (2 votes)
Didier345 odpowiedział 1 rok temu

Dlugi w chwilowkach Provident 5000,Zaplo 2500 Vivus 2500,ASSA2000, Filarum 1000 , Wandoo 1000 , Kredito 1000.  Popadlem w spirale dlogow zaciagam kolejne pozyczki na splate i przeluzenie innych . Pracuje na umowe zlecenie jako monter wykladzin w Warszawie zarabiam 2500-3000 miesiecznie . Ale splacam tylko czesciowo. Pracuje od 1 miesiecy w danej firmie . Wczesniej prowadzilem dzialalnosc gospodarcza ale poprzez brak zlecen doprowadzila mnie ona do zadluzenia . Jezeli mozecie mi jakos pomoc np. wszystkie zobowiazania wrzucic w jedna rate miesieczna byl bym w stanie to splacac.

5/5 - (1 vote)
vjuk odpowiedział 1 rok temu

Również mam problemy z ZUS i US czy ktoś pomoże? Również branża budowlana. Niestety nieuczciwy kontrahent i brak środków na spłatę zobowiązań i wypłaty wynagrodzeń.

5/5 - (2 votes)
UtusG odpowiedział 1 rok temu

Witam od przeszlo 2 lat prowadze wlasna dzialalnosc, zwiazana z hodowla brojlera kurzego.Przez 1rok dobrze szlo,wynajmujac pomieszczenie pod hodowle kur.Po roku musialem opuscic lokum ,umowa sie skonczyla na wynajem Przy ostatnim rzucie,hodowli w tm miejscu zaczely sie problemy, prawie polowa stada podusilo mi sie tragedia.Od tamtej pory zaczely sie problemy ,nie mialem co sprzedac a za pasze trzeba zaplacic ,za wywoz odpado i inne zobowiazania finansowe. Do dzisiaj jestem jeszcze ich dluznikiem.Od tamtej pory nie radze sobie finansowo. Chca mnie dac do rejestru dluznikow. Prosze o pomoc pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

3 + 6 =

Oddłużanie FirmForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Oddłużanie Firm – Poszukuję pomocy w oddłużeniu firmy. 0 Dobre Słabe Oddłużanie Firm zapytał 2 miesiące temu Witam, od 1995r. prowadzę działalność gospodarczą w branży budowlanej. Od zeszłego roku pojawiły się u mnie problemy z płatnością ZUS, VAT i podatku dochodowego oraz problemy z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.