Lucyna zapytał 11 miesięcy temu

Proszę o pomoc w oddłużeniu. Nabrałam pożyczek pozabankowych , a teraz mam problem ze spłatą rat.

5/5 - (2 votes)
4 odpowiedzi
Maks odpowiedział 6 miesięcy temu

Odnośnie kredytu i chwilówek warto zasięgnąć konsultacji u profesjonalisty. Jeżeli chodzi o zadłużenie czynszowe warto wystąpić w administracji o  rozłożenie na raty zadłużenia, zwolnienie z jego części – możliwe jest nawet odpracowanie zadłużenia. Można też złożyć wniosek o dodatek mieszkaniowy.

Dodaj ocenę
Ataqualpa odpowiedział 6 miesięcy temu

Gdzie masz te pożyczki pozabankowe? Jakie są miesięczne raty? Czy masz zaległości albo zajęcia komornicze?

4.7/5 - (3 votes)
Cavso odpowiedział 6 miesięcy temu

Dzień dobry, wpadłam w pętle chwilówek, mam zaciągnięty kredyt w banku oraz problemy finansowe od dłuższego czasu nie starcza mi pienędzy na spłatę zobowiązań nawet na czynsz mieszkaniowy. Pracuje na umowie o prace na czas nieokreślony przy najmniejszej płacy 2000 zł brutto. Szukam jakiegoś rozwiązania bo już psychicznie się wykańczam a mam dopiero 20 lat.

Dodaj ocenę
Jersey odpowiedział 6 miesięcy temu

Witaj @Lucyna – gdzie masz zadłużenia, w jakiej wysokości? Ile możesz pacić na comiesięczne raty? Być może będę w stanie pomóc.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

1 + 3 =

LucynaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Oddłużenie 0 Dobre Słabe Lucyna zapytał 11 miesięcy temu Proszę o pomoc w oddłużeniu. Nabrałam pożyczek pozabankowych , a teraz mam problem ze spłatą rat. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.