Lucyna zapytał 3 miesiące temu

Proszę o pomoc w oddłużeniu. Nabrałam pożyczek pozabankowych , a teraz mam problem ze spłatą rat.

5/5 - (2 votes)
4 odpowiedzi
Cavso odpowiedział 1 miesiąc temu

Dzień dobry, wpadłam w pętle chwilówek, mam zaciągnięty kredyt w banku oraz problemy finansowe od dłuższego czasu nie starcza mi pienędzy na spłatę zobowiązań nawet na czynsz mieszkaniowy. Pracuje na umowie o prace na czas nieokreślony przy najmniejszej płacy 2000 zł brutto. Szukam jakiegoś rozwiązania bo już psychicznie się wykańczam a mam dopiero 20 lat.

Dodaj ocenę
Maks odpowiedział 3 tygodnie temu

Odnośnie kredytu i chwilówek warto zasięgnąć konsultacji u profesjonalisty. Jeżeli chodzi o zadłużenie czynszowe warto wystąpić w administracji o  rozłożenie na raty zadłużenia, zwolnienie z jego części – możliwe jest nawet odpracowanie zadłużenia. Można też złożyć wniosek o dodatek mieszkaniowy.

Dodaj ocenę
Ataqualpa odpowiedział 2 tygodnie temu

Gdzie masz te pożyczki pozabankowe? Jakie są miesięczne raty? Czy masz zaległości albo zajęcia komornicze?

4.7/5 - (3 votes)
Jersey odpowiedział 1 tydzień temu

Witaj @Lucyna – gdzie masz zadłużenia, w jakiej wysokości? Ile możesz pacić na comiesięczne raty? Być może będę w stanie pomóc.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 6 =

LucynaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Oddłużenie 0 Dobre Słabe Lucyna zapytał 3 miesiące temu Proszę o pomoc w oddłużeniu. Nabrałam pożyczek pozabankowych , a teraz mam problem ze spłatą rat. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.