Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankowePortal opinii o kredytach i pośrednikach finansowych?
zuzka_zuzka zapytał 4 dni temu

Witam, co możecie polecić? Który pośrednik finansowy ma najlepszą ofertę? Poszukuję kredytu gotówkowego na około 100 tys. zł. Pracuję na umowę o pracę 4500 netto na czas nieokreślony od 2001 roku. Posiadam jedno zobowiązanie w banku PKO BP spłacane regularnie. Do spłaty pozostało około 15 tys. zł do czerwca 2017r. Proszę o opinie.

4.7/5 - (7 votes)
3 odpowiedzi
Mobilek odpowiedział 1 tydzień temu

Polecam najpierw przejrzeć to forum – znajdziesz tutaj pośredników, którzy zostawiają zgłoszenia. Największą renomą cieszy się Conectum. Małe kredyty do 30 tys. zł robią w zasadzie w 2 dni. Duże pod zabezpieczenie w 7. Jeśli szukasz gotówkowego zgłoś się do nich.

4.2/5 - (6 votes)
Olson12 odpowiedział 1 tydzień temu

Szczegóły dotyczące kredytów bankowych możesz dostać od Conectum Finanse. Mają chyba dostęp do wszystkich banków. Sprawdź to! Zostawiasz zgłoszenie a oni szybko oddzwaniają i masz na dodatek indywidualnego opiekuna sprawy, który ją kontroluje przez cały proces.

5/5 - (5 votes)
Doradca odpowiedział 6 dni temu

Nie polecam wspołpracy z link z Gdyni, sam wc prezes szukał kredytu a nie chciał, by jego pracownicy się o tym dowiedzieli, trafił do mnie, jednak nie rozliczył się z pomocy udzielonej mu przy pozyskaniu kredytu. ŻENADA, że tacy ludzie chcą pośredniczyć przy udzielaniu kredytów innym a sami nie potrafia się rozliczyć. Ciekawe jak prowadzi swoje pośrednictwo, skoro jest taki nieuczciwy.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

6 + 19 =

zuzka_zuzkaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Portal opinii o kredytach i pośrednikach finansowych? 0 Dobre Słabe zuzka_zuzka zapytał 4 dni temu Witam, co możecie polecić? Który pośrednik finansowy ma najlepszą ofertę? Poszukuję kredytu gotówkowego na około 100 tys. zł. Pracuję na umowę o pracę 4500 netto na czas nieokreślony od...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.