Społeczność: pytania"Jak pozbyć się zadłużenia u komornika?"
Estevesss zapytał 1 rok temu

Witam, może takie pytanie już padło, ale chciałbym wznowić temat wychodzenia z długów u komornika? Ktoś ma jakieś doświadczenia albo sprawdzone rady? Mam prawie 200tys. zadłużenia i zbliżającą się licytację mieszkania. Wiem, że wziąłem się za to za późno, ale może coś uda się zrobić… Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

3/5 - (1 vote)
11 odpowiedzi
MalwinaKonieczna odpowiedział 6 miesięcy temu

w moim przypadku licytacja mieszkania jest już za 3 dni. Czy są jakieś sposoby na odsunięcie licytacji w czasie? Np o miesiąc? Wtedy uda mi się pożyczyć środki od partnera.

5/5 - (1 vote)
Liguz odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam czy u Państwa można dostać pożyczkę gotówkową na spłatę chwilówek jestem w bazach i mam komornika?

5/5 - (1 vote)
Jan odpowiedział 6 miesięcy temu

udzielamy finansowania pod zabezpieczenie nieruchomości – proszę o kontakt: [link]

5/5 - (1 vote)
Angelika123 odpowiedział 6 miesięcy temu

Być może masz kogoś kto mógłby wziąć na Ciebie kredyt bankowy- wtedy można dogadać się z wierzycielem że spłacisz jednorazowo kwotę kapitału- dalej należy wnioskować o umorzenie odsetek i umorzenie egzekucji komorniczej.

5/5 - (1 vote)
Michał F. odpowiedział 6 miesięcy temu

Kto jest wierzycielem? Ile możesz zapłacić na spłatę tego zadłużenia na chwilę obecną? Co to za nieruchomość i gdzie leży? Może uda się załatwić pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Odpowiedz szybko to jeszcze zdążymy pomóc. Maksymalnie w 2 dni dostaniesz finansowanie.

5/5 - (1 vote)
Magnolia odpowiedział 6 miesięcy temu

dziendobry  mam pozyczke do splacenia ktora jest juz u komornika i w sadzie chcialabym to splacic na raz lecz nie posiadam naktualnie tak wysokiej gotowki

5/5 - (1 vote)
Anna odpowiedział 6 miesięcy temu

Wszyscy trzej komornicy prowadzą egzekucję z tych samych składników? Warto zgłosić zbieg i rozpocząć rozmowy z wierzycielami.

Dodaj ocenę
Komornik-dług odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam. Jestem zadłuzona. Na mojej pensji mam dwóch komorników, trzeci przxysłał pismo że jeżeli w danym czasie nie spłacę zaległości, zabiorą mi co mam. Potrzebuję pomocy, jestem na skraju załamania, mam dziecko, mam rodzinę, i jestem jednym kłębkiem nerwów. Mozecie mi pomóc? proszę

5/5 - (1 vote)
Grundge odpowiedział 6 miesięcy temu

Potrzebuję pomocy. Zlicytowano mi mieszkanie. Chciałabym je odzyskać. Kwotę pozostałą z licytacji chciałabym dopełnic kredytem hipotecznym i odkupić mieszkanie. Mam złą historie i wpisy w bazach. Czy możecie mi Państwo pomóc?

5/5 - (1 vote)
Donays233 odpowiedział 6 miesięcy temu

Możesz uzyskać prywatne finansowanie pod zabezpieczenie mieszkania

5/5 - (1 vote)
Blanka84 odpowiedział 6 miesięcy temu

Masz dwa sposoby. 

  1. Dogadać się z wierzycielem. Następnie bank lub inna instytucja umarza egzekucję.
  2. Spłata zadłużenia u komornika. 
5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

4 + 7 =

EstevesssSpołeczność: pytania › "Jak pozbyć się zadłużenia u komornika?" 0 Dobre Słabe Estevesss zapytał 1 rok temu Witam, może takie pytanie już padło, ale chciałbym wznowić temat wychodzenia z długów u komornika? Ktoś ma jakieś doświadczenia albo sprawdzone rady? Mam prawie 200tys. zadłużenia i zbliżającą się licytację mieszkania. Wiem, że wziąłem się za...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.