Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymProfi credit – zadłużenie jak wyjść z długów?
Zofia zapytał 9 miesięcy temu

Czesc jestem w kropce. Straciłam płynność finansową i obecnie nie pracuje. Mam kredyt w firmie Proficredit.  Co mam zrobić aby poradzić sobie z windykacja i dojść do jakiejś ugody z nimi.  Jeśli macie takie doświadczenia proszę o informację. Firmy w tym pomagające chcą ode mnie 800 do 1200 pln i koło się zamyka.   Bezradna samotna mama.

4.8/5 - (5 votes)
1 odpowiedzi
Bartel vel Bartel odpowiedział 7 miesięcy temu

Cześć Zofia! Jaki jest Twój dochód? Ile masz wydatków miesięcznie? Pracujesz, jakie masz źródło dochodów? Może kredyt? Albo oczekiwanie na nakaz zapłaty? Często tutaj polecają Conectum Finanse – oni robią pierwsze zarzuty od nakazu za darmo.

4.7/5 - (4 votes)
Twoja odpowiedź

17 + 1 =

ZofiaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Profi credit – zadłużenie jak wyjść z długów? 1 Dobre Słabe Zofia zapytał 9 miesięcy temu Czesc jestem w kropce. Straciłam płynność finansową i obecnie nie pracuje. Mam kredyt w firmie Proficredit.  Co mam zrobić aby poradzić sobie z windykacja i dojść do jakiejś ugody z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.