Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymProfi credit – zadłużenie jak wyjść z długów?
Zofia zapytał 3 miesiące temu

Czesc jestem w kropce. Straciłam płynność finansową i obecnie nie pracuje. Mam kredyt w firmie Proficredit.  Co mam zrobić aby poradzić sobie z windykacja i dojść do jakiejś ugody z nimi.  Jeśli macie takie doświadczenia proszę o informację. Firmy w tym pomagające chcą ode mnie 800 do 1200 pln i koło się zamyka.   Bezradna samotna mama.

4.8/5 - (5 votes)
1 odpowiedzi
Bartel vel Bartel odpowiedział 1 rok temu

Cześć Zofia! Jaki jest Twój dochód? Ile masz wydatków miesięcznie? Pracujesz, jakie masz źródło dochodów? Może kredyt? Albo oczekiwanie na nakaz zapłaty? Często tutaj polecają Conectum Finanse – oni robią pierwsze zarzuty od nakazu za darmo.

4.7/5 - (4 votes)
Twoja odpowiedź

20 + 16 =

ZofiaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Profi credit – zadłużenie jak wyjść z długów? 1 Dobre Słabe Zofia zapytał 3 miesiące temu Czesc jestem w kropce. Straciłam płynność finansową i obecnie nie pracuje. Mam kredyt w firmie Proficredit.  Co mam zrobić aby poradzić sobie z windykacja i dojść do jakiejś...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.