Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pozostałe produkty finansoweRaty za podatek dochodowy? Urząd Skarbowy.
Anonimowy zapytał 1 rok temu

Podatek za rok 15 mam jeszcze do wyrównania mogę to zapłacić w ratach. Co mogę zrobić?

4.5/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
Jurek odpowiedział 3 tygodnie temu

Ja też miałem podobną sytuację, ale zwróciłem się o pomoc do prawnika. Wprawdzie faktycznie jest to dodatkowy koszt, ale wszystko zrobione perfekcyjnie. No i z pomocą tego prawnika udało mi się rozwiązać ten problem. Także polecam serdecznie!

4/5 - (1 vote)
Emmanuel odpowiedział 2 tygodnie temu

Oczywiście jest kilka opcji. Możesz próbować zrobić to samemu – wysyłasz wniosek o pomoc de minimis do Urzędu Skarbowego, oni przydzielają doradcę, który zajmuje się sprawą na dalszym etapie. Możesz również zgłosić się do profesjonalnej firmy lub prawnika, który to za Ciebie zrobi, ale oczywiście to dodatkowy koszt. Natomiast masz pewność, że zrobią to dobrze. Na tym forum jest kilka osób, które się tym zajmują. Np. admin franzR.

4.3/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

18 + 18 =

AnonimowyForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pozostałe produkty finansowe › Raty za podatek dochodowy? Urząd Skarbowy. 0 Dobre Słabe Anonimowy zapytał 1 rok temu Podatek za rok 15 mam jeszcze do wyrównania mogę to zapłacić w ratach. Co mogę zrobić? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.