Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweRząd chce walczyć z lichwą w lombardach i pożyczki pod zastaw mieszkania
Ściślewicz zapytał 3 miesiące temu

Mam pytanie do Inwestorów, czy słyszeliście o takiej zmianie?

3/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Zygmunt odpowiedział 2 tygodnie temu

Lepiej brać coś bezpieczniejszego, jak w [link]. wypełniasz wniosek online , po pozytywnym rozpatrzeniu oczywiście dostaje się wiadomość, potem po dopełnieniu wszelkich formalności pieniądze są na koncie nawet w 15 minut.

3/5 - (1 vote)
Blaise Pascal odpowiedział 2 tygodnie temu

Podobno, aby mieć teraz fundusz, który udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości musisz mieć 5mln kapitału zakładowego nieruszalnego.. SIC! Pożyczki prywatne pozostają bez zmian. Prawdopodobnie oprocentowanie na pożyczkach będzie musiało znaleźć się w określonych niskich granicach. Jeśli udzielałeś uczciwych pożyczek nic się dla Ciebie nie zmienia 🙂

3/5 - (1 vote)
oewonga odpowiedział 1 tydzień temu

Witam! Jako przedstawiciel firmy pragnę zachęcić wszystkich zainteresowanych pożyczką do zapoznania się z naszą ofertą. Pożyczając w [link do firmy] zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną – do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie firmy, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem firmy lub skorzystania z chata na stronie firmy. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert firmy. Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

6 + 20 =

ŚciślewiczForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Rząd chce walczyć z lichwą w lombardach i pożyczki pod zastaw mieszkania 0 Dobre Słabe Ściślewicz zapytał 3 miesiące temu Mam pytanie do Inwestorów, czy słyszeliście o takiej zmianie? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.