Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweSKOK Nike upada, co z moimi pieniędzmi i pieniędzmi klientów?
Dyzzko zapytał 3 miesiące temu

Dzisiaj dostałem informację, że upadł SKOK Nike. Co w takiej sytuacji dzieje się z moimi pieniędzmi i z pieniędzmi innych klientów? Miałem tam kredyt, który opłacam regularnie, konto, i limit odnawialny. Co teraz mam zrobić?

Dodaj ocenę
1 odpowiedzi
xXx odpowiedział 2 tygodnie temu

O tym, że źle się  dzieje w Skoku Nike było wiadomo od lipca 2016 roku z chwila wprowadzenia zarządcy komisarycznego. Sytuacja nie uległa poprawie. Ani żaden inny Skok ani żaden Bank nie był zainteresowany przejęciem Skok’u Nike. Jedynym ratunkiem jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Klienci Skok’u Nike, którzy zdeponowali nie więcej niż równowartość 100 tys. euro, mieli możliwość odzyskać wszystkie oszczędności. Termin wypłat  jest jeszcze możliwy w ciągu pięciu lat. Należy się zgłosić do warszawskiej siedziby BFG.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

6 + 9 =

DyzzkoForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › SKOK Nike upada, co z moimi pieniędzmi i pieniędzmi klientów? 0 Dobre Słabe Dyzzko zapytał 3 miesiące temu Dzisiaj dostałem informację, że upadł SKOK Nike. Co w takiej sytuacji dzieje się z moimi pieniędzmi i z pieniędzmi innych klientów? Miałem tam kredyt, który opłacam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.