Społeczność: pytaniaKategoria: Pożyczki pozabankoweSKOK Nike upada, co z moimi pieniędzmi i pieniędzmi klientów?
Dyzzko zapytał 11 miesięcy temu

Dzisiaj dostałem informację, że upadł SKOK Nike. Co w takiej sytuacji dzieje się z moimi pieniędzmi i z pieniędzmi innych klientów? Miałem tam kredyt, który opłacam regularnie, konto, i limit odnawialny. Co teraz mam zrobić?

Dodaj ocenę
1 odpowiedzi
xXx odpowiedział 6 miesięcy temu

O tym, że źle się  dzieje w Skoku Nike było wiadomo od lipca 2016 roku z chwila wprowadzenia zarządcy komisarycznego. Sytuacja nie uległa poprawie. Ani żaden inny Skok ani żaden Bank nie był zainteresowany przejęciem Skok’u Nike. Jedynym ratunkiem jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Klienci Skok’u Nike, którzy zdeponowali nie więcej niż równowartość 100 tys. euro, mieli możliwość odzyskać wszystkie oszczędności. Termin wypłat  jest jeszcze możliwy w ciągu pięciu lat. Należy się zgłosić do warszawskiej siedziby BFG.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

8 + 0 =

DyzzkoSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › SKOK Nike upada, co z moimi pieniędzmi i pieniędzmi klientów? 0 Dobre Słabe Dyzzko zapytał 11 miesięcy temu Dzisiaj dostałem informację, że upadł SKOK Nike. Co w takiej sytuacji dzieje się z moimi pieniędzmi i z pieniędzmi innych klientów? Miałem tam kredyt, który opłacam regularnie, konto,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.