Społeczność: pytaniaKategoria: Pożyczki pozabankoweSmartvest – ktoś słyszał o tej firmie? Jakie są Wasze opinie?
pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosci zapytał 6 miesięcy temu

Jakie są Wasze opinie o firmie smartvest? Ktoś słyszał o takiej firmie? Podobno udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości?

4.4/5 - (39 votes)
15 odpowiedzi
Heha odpowiedział 2 dni temu

Jakie koszty? Jaki okres spłaty? Kto wpisuje się w KW i w który dział? 

5/5 - (6 votes)
Tobiasz odpowiedział 2 dni temu

Strata czasu. Oferta z Kosmosu. Tylko jeśli ktoś posiada nieruchomość w dużym mieście i do 30 % bo często zaniżają wartość nieruchomości. 
Trzeba dodać że to pośrednik a nie prywatny inwestor więc prowizje również sobie naliczają. 

3.3/5 - (7 votes)
profer odpowiedział 2 dni temu

Pierwszy raz słyszę, że ktoś jest zadowolony z pożyczki na tak krótki okres. Na 3 miesiące da Ci każdy inwestor ponieważ na bardzo krótki okres zamraża kapitał. Dla klienta im dłuższy okres tym lepiej. Po 3 miesiącach nawet nie zaktualizuje się bik. Ryzykujesz mieszkanie ponieważ zawsze możesz podpisać pożyczkę na 12 miesięcy i spłacić wcześniej. Albo źle Ci wytłumaczyli ale źle zrozumiałeś.
Reklama? 
Ps. Jakie warunki dostałeś?

3.5/5 - (4 votes)
Mateusz odpowiedział 1 dzień temu

Szkoda, ze wątek stary bo chciałem się podzielić tutaj pewną rzeczą.Ja pożyczałem pieniądze od Smarvest na rozwój firmy. Dzieki nim mogłem zakupić odpowiedni sprzęt. Mimo iż długi miałem spłacone, bardzo dobre dochody, nie mogłem dostac pozyczkiw  banku ze względu na BIK. Także Smartvest bardzo mi pomogło.

5/5 - (18 votes)
adam odpowiedział 1 dzień temu

Miałem chwilowy zator w firmie, rozwiązanie do 3 miesięcy i to z bezpiecznym zapasem czasu. Więc po co mi więcej, żeby płacić więcej? Nie chodziło mi o aktualizacje biku. 
No właśnie nie każdy chciał dać  bo na 3 miesiące ok, ale prowizje chcieli za cały rok.
10% z notariuszem. 
 
pozdro
 

3.4/5 - (8 votes)
Mark odpowiedział 1 dzień temu

Prezes firmy ma 23 lata zgodnie z KRS więc czego można się spodziewać 🙂

2.6/5 - (5 votes)
Mariusz odpowiedział 1 dzień temu

Do osobnika powyżej. Jesteś po prostu geniuszem. Właśnie takich błyskotliwych zawadiaków Polsce potrzeba. Zawsze pomocy, kiedy trzeba brutalny, ale zawsze pomocny. Jeśli jakimś cudem masz rodzinę, to życzę powodzenia!

5/5 - (1 vote)
Brak_info odpowiedział 1 dzień temu

Niestety nie mogę pomóc, kontaktowałem się z nimi w sprawie pożyczki, ale nie mają prawie żadnych ofert. Bida. do 30% wartości nieruchomości tylko w miastach.

3.4/5 - (7 votes)
remik83 odpowiedział 1 dzień temu

Kolega Adam chyba nie za bardzo zna się na finansowaniu prywatnym 🙂

5/5 - (7 votes)
Dzik odpowiedział 1 dzień temu

Skosili na Tobie kupę kasy – wychodzi po 3,33% miesięcznie. Opowiedz coś o warunkach – ile musisz oddać? W jaki sposób? Spłata ratalna odsetek czy odsetek i kapitału?

4.9/5 - (9 votes)
[wulg.] odpowiedział 24 godziny temu

Jesteś totalnym [wulg.].  Pytasz o warunki , ratę . [wulg.] idź do banku i jak masz super bik to wymagaj. Komplatne [wulg.] ta wasza dyskusja macie długów w [wulg] i chcecie dostać ofertę na 10% w skali roku . Przecież wy wszyscy jesteście [wulg.] na Max i [wulg] przez jednych i drugich. Dobry zwyczaj nie Pożyczaj. Nie wydaje się więcej niż zarabia.

3/5 - (2 votes)
Brak_info odpowiedział 23 godziny temu

Pytasz o firmę bez historii? Ona istnieje kilka miesięcy, i sam nie wiem czego oczekiwałem. Jest cała masa lepszych firm. Nie korzystaj to dno! Zero historii, zero dobrych opinii, zero kontaktu, zero finansowania. Nie mogę inaczej się wypowiedzieć, bo oni nie mają żadnych ofert na kieszeń potencjalnego kredytobiorcy. Szukasz pomocy? Szukaj gdzie indziej!

4.1/5 - (9 votes)
Adam odpowiedział 22 godziny temu

Mi tam zaproponowali ofertę, jako jedyni zgodzili się na 3 miesiące, a nie od razu rok. Wnioskowałem o 70 tyś. pod mieszkanie w Wałbrzychu.
A wartość nieruchomości podawałem sam, na podstawie wyceny którą miałem dla banku.

3.5/5 - (6 votes)
Bocian odpowiedział 20 godzin temu

Przestańcie pożyczać i żyć ponad stan.

5/5 - (1 vote)
Marzena odpowiedział 19 godzin temu

Witam. Nie ma prawie żadnych ofert pożyczek? Chodzi o kredyty bankowe, pozabankowe czy inwestorskie?

1.3/5 - (7 votes)
Twoja odpowiedź

3 + 18 =

pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosciSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Smartvest – ktoś słyszał o tej firmie? Jakie są Wasze opinie? 0 Dobre Słabe pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosci zapytał 6 miesięcy temu Jakie są Wasze opinie o firmie smartvest? Ktoś słyszał o takiej firmie? Podobno udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.