Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweSmartvest – ktoś słyszał o tej firmie? Jakie są Wasze opinie?
pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosci zapytał 4 miesiące temu

Jakie są Wasze opinie o firmie smartvest? Ktoś słyszał o takiej firmie? Podobno udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości?

4.4/5 - (40 votes)
12 odpowiedzi
Heha odpowiedział 3 tygodnie temu

Jakie koszty? Jaki okres spłaty? Kto wpisuje się w KW i w który dział? 

5/5 - (7 votes)
Brak_info odpowiedział 2 tygodnie temu

Niestety nie mogę pomóc, kontaktowałem się z nimi w sprawie pożyczki, ale nie mają prawie żadnych ofert. Bida. do 30% wartości nieruchomości tylko w miastach.

3.4/5 - (7 votes)
Adam odpowiedział 2 tygodnie temu

Mi tam zaproponowali ofertę, jako jedyni zgodzili się na 3 miesiące, a nie od razu rok. Wnioskowałem o 70 tyś. pod mieszkanie w Wałbrzychu.
A wartość nieruchomości podawałem sam, na podstawie wyceny którą miałem dla banku.

3.5/5 - (6 votes)
Marzena odpowiedział 2 tygodnie temu

Witam. Nie ma prawie żadnych ofert pożyczek? Chodzi o kredyty bankowe, pozabankowe czy inwestorskie?

1.3/5 - (7 votes)
remik83 odpowiedział 2 tygodnie temu

Kolega Adam chyba nie za bardzo zna się na finansowaniu prywatnym 🙂

5/5 - (7 votes)
[wulg.] odpowiedział 2 tygodnie temu

Jesteś totalnym [wulg.].  Pytasz o warunki , ratę . [wulg.] idź do banku i jak masz super bik to wymagaj. Komplatne [wulg.] ta wasza dyskusja macie długów w [wulg] i chcecie dostać ofertę na 10% w skali roku . Przecież wy wszyscy jesteście [wulg.] na Max i [wulg] przez jednych i drugich. Dobry zwyczaj nie Pożyczaj. Nie wydaje się więcej niż zarabia.

3/5 - (2 votes)
profer odpowiedział 2 tygodnie temu

Pierwszy raz słyszę, że ktoś jest zadowolony z pożyczki na tak krótki okres. Na 3 miesiące da Ci każdy inwestor ponieważ na bardzo krótki okres zamraża kapitał. Dla klienta im dłuższy okres tym lepiej. Po 3 miesiącach nawet nie zaktualizuje się bik. Ryzykujesz mieszkanie ponieważ zawsze możesz podpisać pożyczkę na 12 miesięcy i spłacić wcześniej. Albo źle Ci wytłumaczyli ale źle zrozumiałeś.
Reklama? 
Ps. Jakie warunki dostałeś?

3.5/5 - (4 votes)
Bocian odpowiedział 2 tygodnie temu

Przestańcie pożyczać i żyć ponad stan.

5/5 - (1 vote)
Mateusz odpowiedział 1 tydzień temu

Szkoda, ze wątek stary bo chciałem się podzielić tutaj pewną rzeczą.Ja pożyczałem pieniądze od Smarvest na rozwój firmy. Dzieki nim mogłem zakupić odpowiedni sprzęt. Mimo iż długi miałem spłacone, bardzo dobre dochody, nie mogłem dostac pozyczkiw  banku ze względu na BIK. Także Smartvest bardzo mi pomogło.

5/5 - (18 votes)
Dzik odpowiedział 1 tydzień temu

Skosili na Tobie kupę kasy – wychodzi po 3,33% miesięcznie. Opowiedz coś o warunkach – ile musisz oddać? W jaki sposób? Spłata ratalna odsetek czy odsetek i kapitału?

4.9/5 - (9 votes)
Mariusz odpowiedział 5 dni temu

Do osobnika powyżej. Jesteś po prostu geniuszem. Właśnie takich błyskotliwych zawadiaków Polsce potrzeba. Zawsze pomocy, kiedy trzeba brutalny, ale zawsze pomocny. Jeśli jakimś cudem masz rodzinę, to życzę powodzenia!

5/5 - (1 vote)
adam odpowiedział 5 dni temu

Miałem chwilowy zator w firmie, rozwiązanie do 3 miesięcy i to z bezpiecznym zapasem czasu. Więc po co mi więcej, żeby płacić więcej? Nie chodziło mi o aktualizacje biku. 
No właśnie nie każdy chciał dać  bo na 3 miesiące ok, ale prowizje chcieli za cały rok.
10% z notariuszem. 
 
pozdro
 

3.4/5 - (8 votes)
Twoja odpowiedź

8 + 20 =

pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosciForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Smartvest – ktoś słyszał o tej firmie? Jakie są Wasze opinie? 0 Dobre Słabe pożyczki_pod_zastaw_nieruchomosci zapytał 4 miesiące temu Jakie są Wasze opinie o firmie smartvest? Ktoś słyszał o takiej firmie? Podobno udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.