Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymSpłacony dług a firma windykacyjna
Jerzyk zapytał 4 miesiące temu

Witam. Mam problem z firmą windykacyjną. Spłaciłem 2 pożyczki z firmy Vivus a niedawno dostałem pismo od firmy niby skupującej długi, że ścigają mnie za jedną pożyczkę.
Vivus przekonuje mnie, że u nich jest wszystko ok. Mam płacić? Dług jest na 800 zł.

Dodaj ocenę
1 odpowiedzi
Mela odpowiedział 4 miesiące temu

Jeżeli zobowiązania zostały uregulowane, można wystąpić do firmy Vivus o pisemne rozliczenie spłaconych pożyczek. Jeżeli pożyczki zostały spłacone nie ma zasadności spełniać roszczenia firmy windykacyjnej. Ponadto firma windykacyjna powinna w formie pisemnej przedstawić na jakiej podstawie i  z tytułu jakiego zobowiązania domaga się spłaty.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

14 + 16 =

JerzykSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Spłacony dług a firma windykacyjna 0 Dobre Słabe Jerzyk zapytał 4 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Witam. Mam problem z firmą windykacyjną. Spłaciłem 2 pożyczki z firmy Vivus a niedawno dostałem pismo od firmy niby skupującej długi, że ścigają mnie za jedną pożyczkę. Vivus przekonuje mnie,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.