Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymSprzeciw od nakazu zapłaty
poldek zapytał 5 miesięcy temu

Otrzymałem parę dni temu dokumenty od komornika wraz z nakazem zapłaty. Czytałem na forum, że mogę się odwołać.
Proszę o poradę.

5/5 - (3 votes)
2 odpowiedzi
Knaź odpowiedział 18 godzin temu

Zgodnie z pouczeniem od nakazu zapłaty  w terminie 14 dni można wnieść sprzeciw lub zarzuty – w zależności w jakim trybie nakaz zapłaty został wydany.

5/5 - (2 votes)
Cyprian odpowiedział 16 godzin temu

Jak najbardziej wnieś sprzeciw odsunie to w czasie sprawę a może Twoja sytuacja ulegnie zmianie i będzie więcej możliwości. Można zawrzeć porozumienie z wierzycielem lub w tym czasie spłacić zobowiązanie i odejdą koszty procesu.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

20 + 12 =

poldekSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Sprzeciw od nakazu zapłaty 0 Dobre Słabe poldek zapytał 5 miesięcy temu Otrzymałem parę dni temu dokumenty od komornika wraz z nakazem zapłaty. Czytałem na forum, że mogę się odwołać. Proszę o poradę. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.