AnitaK zapytał 6 dni temu

Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie skoro utraciłem pracę.

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
nxB odpowiedział 4 tygodnie temu

Witam mam pytanie do państwa własnie straciłam prace , poszukuje oczywiście nowej ale jak nara zaległosci ze spłatami innych rat i nie mam pojecia co moge zrobić w tej sytuacji a potrzebuje pilnie gotowki nie mam swojego mieszkania ani samochodu. Czy w takich sytuacjach państwo równiez pomagaja ? prosze o szybka odpowiedz

4/5 - (1 vote)
Rafał odpowiedział 3 tygodnie temu

W przypadku utraty pracy warto złożyć w Banku wniosek o zwrot ubezpieczenia na spałtę kapitału.

Dodaj ocenę
czekon odpowiedział 1 tydzień temu

Możesz wystąpić o kilkumiesięczne wakacje w spłacie odsetek bądź kapitału. Argumentujesz to utratą pracy. 
Myślę, że jest duża szansa na to aby Bank się zgodził. Jeśli będziesz miał z tym problem to napisz.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

0 + 18 =

AnitaKForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Utrata pracy 0 Dobre Słabe AnitaK zapytał 6 dni temu Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.