AnitaK zapytał 4 miesiące temu

Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie skoro utraciłem pracę.

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
czekon odpowiedział 4 miesiące temu

Możesz wystąpić o kilkumiesięczne wakacje w spłacie odsetek bądź kapitału. Argumentujesz to utratą pracy. 
Myślę, że jest duża szansa na to aby Bank się zgodził. Jeśli będziesz miał z tym problem to napisz.

5/5 - (1 vote)
nxB odpowiedział 4 miesiące temu

Witam mam pytanie do państwa własnie straciłam prace , poszukuje oczywiście nowej ale jak nara zaległosci ze spłatami innych rat i nie mam pojecia co moge zrobić w tej sytuacji a potrzebuje pilnie gotowki nie mam swojego mieszkania ani samochodu. Czy w takich sytuacjach państwo równiez pomagaja ? prosze o szybka odpowiedz

4/5 - (1 vote)
Rafał odpowiedział 4 miesiące temu

W przypadku utraty pracy warto złożyć w Banku wniosek o zwrot ubezpieczenia na spałtę kapitału.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

19 + 7 =

AnitaKSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Utrata pracy 0 Dobre Słabe AnitaK zapytał 4 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.