AnitaK zapytał 8 miesięcy temu

Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie skoro utraciłem pracę.

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
nxB odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam mam pytanie do państwa własnie straciłam prace , poszukuje oczywiście nowej ale jak nara zaległosci ze spłatami innych rat i nie mam pojecia co moge zrobić w tej sytuacji a potrzebuje pilnie gotowki nie mam swojego mieszkania ani samochodu. Czy w takich sytuacjach państwo równiez pomagaja ? prosze o szybka odpowiedz

4/5 - (1 vote)
czekon odpowiedział 6 miesięcy temu

Możesz wystąpić o kilkumiesięczne wakacje w spłacie odsetek bądź kapitału. Argumentujesz to utratą pracy. 
Myślę, że jest duża szansa na to aby Bank się zgodził. Jeśli będziesz miał z tym problem to napisz.

5/5 - (1 vote)
Rafał odpowiedział 6 miesięcy temu

W przypadku utraty pracy warto złożyć w Banku wniosek o zwrot ubezpieczenia na spałtę kapitału.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

13 + 15 =

AnitaKSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Utrata pracy 0 Dobre Słabe AnitaK zapytał 8 miesięcy temu Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie skoro utraciłem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.