Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweVivus.pl – opinie. Jakie są Wasze opinie o firmie Vivus?
Pinto zapytał 4 tygodnie temu

Co sądzicie o firmie Vivus? Warto brać tam pożyczkę? Jakie są warunki spłaty?

5/5 - (3 votes)
3 odpowiedzi
Nabity w butelkę odpowiedział 11 miesięcy temu

Oferta zakładająca z góry problemy ze spłatą – w mowie wpisane automatyczne refinansowanie przez firmę córkę.Jak nie można spłacić zgodnie z umową to albo płatne przedłużanie terminu spłaty albo refinansowanie. 

Dodaj ocenę
Marek odpowiedział 11 miesięcy temu

Nie no pierwsza jest spoko, za darmo jak się spłaci pożyczkę w terminie. Wg. mnie to jest dobra oferta, ale opłacalna tylko jest ta pierwsza. Tu jest recenzja tej pierwszej darmowej w Vivus [link]
Poza pierwszą darmowa już jest drogo. Mimo, że Vivus chyba jest jedną z tańszych firm, ale moim zdaniem sens mają tylko te pierwsze darmowe, potem kolejnej się nie opłaca. Trzeba też koniecznie spłacić w terminie, bo inaczej przestanie być darmowa. To jest ok jak ktoś potrzebuje na chwilę drobną kwotę i wie, że ją spłaci. Jak ktoś ma głowę na karku. Ja już pożyczałem w kilku firmach zawsze za darmo, za każdym razem w innej. Tylko trzeba uważać, bo niektóre firmy działają pod różnymi nazwami.

4/5 - (1 vote)
Muszkieter odpowiedział 11 miesięcy temu

A co można sądzić. Zwykła chwilówka, która zarabia krocie na nieświadomych klientach. Dobrze się reklamują w tv. Spłacasz dwukrotność tego co wziąłeś nawet jak spóźnisz się ze spłatą kilka dni.

3.5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

0 + 11 =

PintoForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Vivus.pl – opinie. Jakie są Wasze opinie o firmie Vivus? 0 Dobre Słabe Pinto zapytał 4 tygodnie temu Co sądzicie o firmie Vivus? Warto brać tam pożyczkę? Jakie są warunki spłaty? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.