brandfilip zapytał 3 miesiące temu

Witam. Moje problemy z kredytami zaczęły się gdy jeden z kontrahentów nie zapłacił nam za wykonaną usługę. Zostaliśmy teraz z zadłużeniem sięgającym miliona złotych. Szukam prawnika lub doradcy finansowanego, który pomoże nam uporać się z obecnymi wierzycielami i uzyskać konsolidację aby ustabilizować naszą sytuację.
Zapłacimy wysoką prowizję.

5/5 - (7 votes)
11 odpowiedzi
Juret odpowiedział 3 miesiące temu

Znacie jakiś fundusz prywatny, który zajmuje się pożyczkami i kredytami prywatnymi dla zadłużonych firm?

5/5 - (6 votes)
bbyou odpowiedział 3 miesiące temu

Czy posiadacie aktualny raport BIK? 

4.8/5 - (6 votes)
Grzegorz Bryś odpowiedział 3 miesiące temu

Witam.
Proszę o informację jaką formą zabezpieczenia dysponujecie Państwo?
Pozdrawiam
Grzegorz Bryś

5/5 - (6 votes)
Jarosław MROŻEK odpowiedział 3 miesiące temu

Witam serdecznie,
Czy rozważał Pan podjęcie działań restrukturyzacyjnych w ramach ustawy – Prawo restrukturyzacyjne? W przypadku otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego uzyskuje Pan ochronę prawną ciążących na Panu zobowiązań z jednoczesną próbą podjęcia negocjacji z wierzycielami w celu zawarcia układu. W ramach postępowania restrukturyzacyjnego dostępne są 4 procedury.
W przypadku nieprzegłosowania układu, należałoby się zastanowić nad złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, bowiem obowiązek taki nakłada art. 21 ustawy – Prawo upadłościowe a niedochowanie go może skutkować odpowiedzialnością finansową członków zarządu (łącznie z zakazem prowadzenia działalności gospodarczej).
W celu dokładnej analizy Pana sytuacji, zapraszam do kontaktu z Doradcy Restrukturyzacyjni (Warszawa), tel. [link]. Pozostaję z szacunkiem,
Jarosław
Doradca restrukturyzacyjny

5/5 - (3 votes)
brandfilip odpowiedział 3 miesiące temu

Witam, Panie Jarosławie,
co miałbym zrobić? Może Pan wypisać co Pan potrzebuje do działania? Najlepiej na forum, ponieważ nie zawsze mogę oddzwonić, a tutaj chętnie odpiszę.
Jakie mogą być skutki takich działań? Ile to kosztuje?
 
Odpowiem na forum i w wolnym czasie oddzwonię.
Pozdrawiam,
Filip Brand

5/5 - (3 votes)
Vermilio odpowiedział 3 miesiące temu

W 2015 roku prowadziliśmy firmę w postaci spółki cywilnej, po złym zarządzaniu wpadliśmy w spiralę zadłużeń finansowych , przez cały rok starliśmy się w jakikolwiek sposób, że tak napiszę walczyć o przetrwanie, mnóstwo zobowiązań, wierzycieli, oraz komorników wpływało na nasz życie prywatne.  Przez cały rok 2016 byliśmy w stanie wyrównać tylko kilka zobowiązań, obecnie każde z nas ma również prywatne kredyty bankowe, które mocno ograniczają jakikolwiek ruch z naszej strony. Szukamy pomocy, jak wyjść, jak wystartować,  obecnie potrzebujemy szukamy prawnika, który zajął by sie naszymi sprawami, gdyż tak na prawdę zostaliśmy wyrzuceni z wynajmowanego lokalu , gdzie włożyliśmy spory wkład finansowy, który chcielibyśmy odzyskać,  w postaci własnościowych sprzętów. Brakuje nam punktu zaczepienia, by ruszyć z miejsca,  nierozliczona firma, ciągłe wezwania sądowe, policja, bardzo utrudnia jakiekolwiek próby podejścia do spraw.  Bardzo chciałabym se zapytać czy jest Pan w stanie nam pomoc  i w jaki sposób?

5/5 - (2 votes)
Zajdyyy odpowiedział 3 miesiące temu

Dzień dobry,
mam zaległości w spłacie ZUS oraz negatywny wpis z banku WBK(uregulowane w 2013r).
Zwracam się z prośbą o pomoc w uzyskaniu finansowania.

5/5 - (1 vote)
Łukasz odpowiedział 3 miesiące temu

Witam. czy posiadacie panstwo może jakies informacje na temat firm ktore pomagaja sfinansowac zadluzona firme?

5/5 - (1 vote)
VindediX odpowiedział 3 miesiące temu

Witaj, @Łukasz – opiszesz trochę sytuację? Gdzie masz zadłużenia? Urzędy? Jak chcesz to spłacać w ratach czy z jedną ratą? Jaki masz dochód średni z 3 miesięcy? Od jakiego czasu prowadzisz firmę?

5/5 - (1 vote)
Stu odpowiedział 2 miesiące temu

Odnośnie postu Zajadyy
negatywny wpis z banku WBK(uregulowane w 2013r) – należy wysłać pismo do wierzyciela odnośnie cofnięcia wpisu,wycofać zgodę na przetwarzanie danych;
zaległości w spłacie ZUS –  zasadna jest wizyta w urzędzie i złożenie wniosku o restrukturyzacje zadłużenia.

Dodaj ocenę
Fabian odpowiedział 2 miesiące temu

Witajcie,
Czy problem z zadłużeniem w ZUS-ie to temat nadal aktualny? 
Znam pewną firmę, która mi w tym pomogła, chętnie podeślę kontakt.
 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

20 + 2 =

brandfilipSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Zadłużona firma 0 Dobre Słabe brandfilip zapytał 3 miesiące temu Witam. Moje problemy z kredytami zaczęły się gdy jeden z kontrahentów nie zapłacił nam za wykonaną usługę. Zostaliśmy teraz z zadłużeniem sięgającym miliona złotych. Szukam prawnika lub doradcy finansowanego, który pomoże nam uporać się z obecnymi...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.