Susana zapytał 1 rok temu

Potrzebuje 10000 zł na spłatę chwilówek. Obecnie posiadam jedyny dochód z programu 500+ na dwójkę dzieci oraz jakiś mały dodatek z pomocy społecznej.
Czy dostane kredyt?

Dodaj ocenę
2 odpowiedzi
szczurek007 odpowiedział 11 miesięcy temu

Większość banków uznaje jako dochód zasiłek z programu 500+ ale w Twoim przypadku jest to mały dochód. Napewno kwota 10 tyś nie jest duża i możesz spróbować w banku gdzie posiadasz konto. Możliwe, że masz ofertę z systemu na koncie internetowym warto to sprawdzić. 

Dodaj ocenę
Maciek odpowiedział 11 miesięcy temu

Więcej świeżych informacji można znaleźć np. tutaj: https://conectumfinanse.pl. Bo jak się okazuje, część podmiotów i bankowych i pozabankowych bierze pod uwagę fakt otrzymywania 500+, ale nie jest to core oceny zdolności kredytowej klienta. BIK-u, sprawdzania w bazach dłużników itp. nie ominiemy.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

20 + 18 =

SusanaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Czy na zasiłek 500+ jest kredyt? 0 Dobre Słabe Susana zapytał 1 rok temu Potrzebuje 10000 zł na spłatę chwilówek. Obecnie posiadam jedyny dochód z programu 500+ na dwójkę dzieci oraz jakiś mały dodatek z pomocy społecznej. Czy dostane kredyt? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.