Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaChcę wziąść pożyczkę/kredyt i a nie pracuje..
Patrycja zapytał 1 rok temu

Hej po pierwsze nie piszcie komentarzy typu „nie bierz pożyczek itp” to sobie przemyśle sama chcę tylko się o coś zapytać bo niemam o tym bladego pojęcia..

Hej mam 25 lat nie pracuje i chciałam wziąść pożyczkę czy kredyt na 10 tyś zł  (czym się różni kredyt od pożyczki bo niewiem..?) I powiedzcie bo ja nie pracuje czy ja musze mieć jakąś umowę o pracę czy coś żeby ją wziąść? Bo słyszałam że tak hmm i mam zamiar spłacać pożyczkę ale pracować nie będę i będę musiała odejść z pracy i co mi grozi za to że będę miała jakąś umowę o pracę czy coś i ją rzucę hmm i właśnie powiedzcie czy ja musze mieć jakąś umowę na jakiś okres pracy czy co żeby wziąść pożyczkę bo ja kompletnie niewiem.. proszę mi odpowiedzieć tak żebym zrozamiała i wiedziała 🙂 pozdrawiam

2/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

15 + 1 =

PatrycjaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Chcę wziąść pożyczkę/kredyt i a nie pracuje.. 0 Dobre Słabe Patrycja zapytał 1 rok temu Hej po pierwsze nie piszcie komentarzy typu „nie bierz pożyczek itp” to sobie przemyśle sama chcę tylko się o coś zapytać bo niemam o tym bladego pojęcia.. Hej mam 25...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.