Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaChcę wziąść pożyczkę/kredyt i a nie pracuje..
Patrycja zapytał 6 miesięcy temu
0Shares

Hej po pierwsze nie piszcie komentarzy typu “nie bierz pożyczek itp” to sobie przemyśle sama chcę tylko się o coś zapytać bo niemam o tym bladego pojęcia..

Hej mam 25 lat nie pracuje i chciałam wziąść pożyczkę czy kredyt na 10 tyś zł  (czym się różni kredyt od pożyczki bo niewiem..?) I powiedzcie bo ja nie pracuje czy ja musze mieć jakąś umowę o pracę czy coś żeby ją wziąść? Bo słyszałam że tak hmm i mam zamiar spłacać pożyczkę ale pracować nie będę i będę musiała odejść z pracy i co mi grozi za to że będę miała jakąś umowę o pracę czy coś i ją rzucę hmm i właśnie powiedzcie czy ja musze mieć jakąś umowę na jakiś okres pracy czy co żeby wziąść pożyczkę bo ja kompletnie niewiem.. proszę mi odpowiedzieć tak żebym zrozamiała i wiedziała 🙂 pozdrawiam

Chcę wziąść pożyczkę/kredyt i a nie pracuje..
2 (40%) 1 vote
0Shares
Twoja odpowiedź

14 + 16 =

PatrycjaSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Chcę wziąść pożyczkę/kredyt i a nie pracuje.. 0 Dobre Słabe Patrycja zapytał 6 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Hej po pierwsze nie piszcie komentarzy typu “nie bierz pożyczek itp” to sobie przemyśle sama chcę tylko się o coś zapytać bo niemam o tym bladego pojęcia.. Hej...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.