Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaKiedy można ubezpieczyć domek na działce?
Ubezpieczenie domku na działce zapytał 8 miesięcy temu

Witam, ponieważ zaczyna się sezon wakacyjny interesuje mnie zagadnienie ubezpieczenia domku letniskowego na działce. Ktoś spotkał się z takim problemem jak to zrobić? Kiedy i u kogo? Mam domek stojący na tzw. podporach w stylu holenderskim i nikt nie chce go ubezpieczyć. Z góry dziękuję za pomoc.

5/5 - (3 votes)
2 odpowiedzi
Tońcio odpowiedział 6 miesięcy temu

Warto zasięgnąć informacji czy nie podlega ubezpieczeniu od mienia ruchomego. Są też firmy, które w swojej ofercie maja nietypowe ubezpieczenia.

Dodaj ocenę
Iscus odpowiedział 6 miesięcy temu

Jeśli domek nie jest na stałe przytwierdzony do podłoża fundamentem to nie ubezpieczysz nigdzie. A domki w stylu holenderskim nie mają stałego przytwierdzenia do podłoża.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

18 + 13 =

Ubezpieczenie domku na działceSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Kiedy można ubezpieczyć domek na działce? 0 Dobre Słabe Ubezpieczenie domku na działce zapytał 8 miesięcy temu Witam, ponieważ zaczyna się sezon wakacyjny interesuje mnie zagadnienie ubezpieczenia domku letniskowego na działce. Ktoś spotkał się z takim problemem jak to zrobić? Kiedy i u kogo? Mam domek...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.