Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaKiedy można ubezpieczyć domek na działce?
Ubezpieczenie domku na działce zapytał 1 miesiąc temu

Witam, ponieważ zaczyna się sezon wakacyjny interesuje mnie zagadnienie ubezpieczenia domku letniskowego na działce. Ktoś spotkał się z takim problemem jak to zrobić? Kiedy i u kogo? Mam domek stojący na tzw. podporach w stylu holenderskim i nikt nie chce go ubezpieczyć. Z góry dziękuję za pomoc.

5/5 - (3 votes)
2 odpowiedzi
Iscus odpowiedział 2 tygodnie temu

Jeśli domek nie jest na stałe przytwierdzony do podłoża fundamentem to nie ubezpieczysz nigdzie. A domki w stylu holenderskim nie mają stałego przytwierdzenia do podłoża.

5/5 - (2 votes)
Tońcio odpowiedział 5 dni temu

Warto zasięgnąć informacji czy nie podlega ubezpieczeniu od mienia ruchomego. Są też firmy, które w swojej ofercie maja nietypowe ubezpieczenia.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

14 + 9 =

Ubezpieczenie domku na działceForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Kiedy można ubezpieczyć domek na działce? 0 Dobre Słabe Ubezpieczenie domku na działce zapytał 1 miesiąc temu Witam, ponieważ zaczyna się sezon wakacyjny interesuje mnie zagadnienie ubezpieczenia domku letniskowego na działce. Ktoś spotkał się z takim problemem jak to zrobić? Kiedy i u kogo?...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.