Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaMama nie brała nigdy pożyczki a z banku przychodzą informacje o spłacie. Co robić?
Maciek zapytał 1 rok temu

Witam. Mam taką dosyć nietypową sytuację. Moja mama nie brała żadnej pożyczki w banki, niemniej jednak dostałą informację, iż musi ją jak najszybciej spłacić. Dane oprócz miejsca zamieszkania i numeru telefonu się zgadzają, jednak mama na pewno nie brała żadnych pieniędzy z banku. Jednak co zrobić, powinna coś wpłacać, żeby po prostu nie było już gorzej? Czy jakieś odwołanie napisać?

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
Flutterfur odpowiedział 1 rok temu

Nic nie musicie robić. Wystarczy udać się na policję. Oni sami rozpoczną postępowanie, poinformują o tym bank, zacznie się cała kwestia sprawdzania podpisów, umów, może i nawet jakieś nagrania video itp.

3/5 - (1 vote)
Z. odpowiedział 1 rok temu

Ja proponuję od razu udać się na policję. Prawdopodobnie ktoś po prostu ukradł te dane, podszył się pod Twoją mamę i właśnie dlatego otrzymała ona informację o pseudo pożyczce

5/5 - (1 vote)
Krawiec Xxx odpowiedział 1 rok temu

Nie pisz żadnych wniosków itp. Oczywiście możesz zadzwonić do banku i powiedzieć, jak wygląda spawa, ale przede wszystkim udaj się z mamą a policję, bo oni już wypełnią odpowiednie dokumenty, które będą świadczyć o Waszym sprzeciwie przeciwko płaceniu za tą pożyczkę.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

16 + 13 =

MaciekForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Mama nie brała nigdy pożyczki a z banku przychodzą informacje o spłacie. Co robić? 0 Dobre Słabe Maciek zapytał 1 rok temu Witam. Mam taką dosyć nietypową sytuację. Moja mama nie brała żadnej pożyczki w banki, niemniej jednak dostałą informację, iż musi ją jak...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.