Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaNakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym formularz.
Nakaz zapłaty - pytanie_ zapytał 1 rok temu

Witam, mam pytanie jak w temacie, jak napisać dobry i skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym? Poszukuję również formularza albo wzór. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Dodaj ocenę
2 odpowiedzi
Will odpowiedział 11 miesięcy temu

Formularze pism procesowych dostępne są na stronie każdego sądu. Formularz jest opisany, pouczenie dotyczące złożenia sprzeciwu zawarty jest w nakazie zapłaty. Po zapoznaniu się z pozwem należy udzielić informacji z jakimi faktami się pozwany nie zgadza oraz zamieścić wnioski – jednym słowem odpowiedzieć na zarzuty zawarte w dołączonym do nakazu zapłaty, pozwie.

Dodaj ocenę
over odpowiedział 11 miesięcy temu

Jak nie dajesz rady sam to warto skorzystać z pomocy fachowców. Są firmy. które  udzielają darmowych porad i konsultacji

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

4 + 0 =

Nakaz zapłaty - pytanie_Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym formularz. 0 Dobre Słabe Nakaz zapłaty - pytanie_ zapytał 1 rok temu Witam, mam pytanie jak w temacie, jak napisać dobry i skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym? Poszukuję również formularza albo wzór. Czy ktoś jest w...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.