Viollleta zapytał 2 lata temu

Potrzebuje uzyskać pomocy przy zwrocie składki ubezpieczeniowej z banku Credit Agricole. Komuś z Was udało się odzyskać pieniądze z ubezpieczenia? Mam podobno tam około 8000 zł. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy na spłatę innych zobowiązań.
Proszę o kontakt w tej sprawie i pomoc

4.5/5 - (2 votes)
4 odpowiedzi
Zygmunt odpowiedział 3 tygodnie temu

Negocjujcie z bankiem zmianę warunków spłaty. Skonsolidować zobowiązania z jedną nową ratą. Nawet mimo wypowiedzenia umowy kredytowej możliwa jest restrukturyzacja zobowiązań.
 

Dodaj ocenę
Hela odpowiedział 2 tygodnie temu

Utrudniony ze strony Banku proces ale się da. Istotne jest z jakiego roku jest podpisana umowa.

5/5 - (1 vote)
BartaaS odpowiedział 2 tygodnie temu

Dzień dobry, proszę o poradę. Wpadliśmy z mężem w pętle dlugòw , braliśmy chwilowki nimi spłacaliśmy kolejne, w międzyczasie obydwoje straciliśmy prace, co spowodowało zecprzestalismy spłacać raty kredytów, w konsekwencji bank wypowiedzial nam dwa kredyty z czego jeden to jakieś 62 000 a drugi 17 000 z czego ten drugi był spłacany tylko zdarzały się opóźnienia kilkudniowe a ostatnia rata była wplacona ale bank ja przeksiegowal na zalegla ratectego większego kredytu i uznał ze jest zalegla rata na tym mniejszym i wypowiedzial umowę. Oprócz tego wypowiedzial kartę kredytową na 3000 . Mieliśmy problem bo brakowało pieniędzy z powodu braku pracy. W obecnym momencie podjelismy z mężem prace ale nie jesteśmy w stanie spłacić takich kredytów w całości? Czy jest jakąś możliwość aby uniknąć egzekucji i komornika na tym etapie? Proszę o pomoc!!!

Dodaj ocenę
KingofLeon odpowiedział 2 tygodnie temu

Próbuj odzyskiwać, ale zapoznaj się z umową czy nie podniosą Ci oprocentowania i czy suma summarum opłaca się zwrot. Jak dla mnie takie zagrywki powinny być zgłaszane do UOKiKu.. Mi podnieśli oprocentowanie i po zwrocie ubezpieczenia muszę oddać więcej niż wziąłem.

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

10 + 8 =

ViollletaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pozostałe produkty finansowe › Zwrot ubezpieczenia z CA 0 Dobre Słabe Viollleta zapytał 2 lata temu Potrzebuje uzyskać pomocy przy zwrocie składki ubezpieczeniowej z banku Credit Agricole. Komuś z Was udało się odzyskać pieniądze z ubezpieczenia? Mam podobno tam około 8000 zł. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy na...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.