Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Licytacja mieszkania, co robić? Licytacja mieszkania a brak obwieszczenia o licytacji

#1960
Vanilla
Gość

Mamy z mężem rozdzielność majątkową, dom jest podzielony między nas. Mąż ma zaległe długi. Otrzymaliśmy informację dotyczącą opisu i oszacowania ½ nieruchomości należącej do męża. Czy możliwe jest przeprowadzenie licytacji ½ zamieszkanej nieruchomości? Czy mogę coś zrobić. Komornik jest poinformowany, iż jesteśmy z mężem w separacji. Mąż nie mieszka ze mną już parę lat, dlatego nie odebrał korespondencji od komornika dotyczącej obwieszczenia o licytacji. Awizo męża zostało odesłane do komornika z pisemną adnotacją. Na nieruchomości jest zaciągnięty kredyt hipoteczny spłacany regularnie. W księgę wieczystą wpisani są inni wierzyciele Wysokość długu dochodzonej przez komornika to 3 tysiące złotych. Czy można jeszcze coś zrobić?

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Licytacja mieszkania, co robić? › Licytacja mieszkania a brak obwieszczenia o licytacji 8 lutego, 2024 o 7:08 am #1960 VanillaGość Mamy z mężem rozdzielność majątkową, dom jest podzielony między nas. Mąż ma zaległe długi. Otrzymaliśmy informację dotyczącą opisu i oszacowania ½ nieruchomości należącej do męża....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.