Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia?

#1407
Betelgeza
Gość

W przypadku bezskutecznych prób negocjacji z bankiem należy taką sytuacje zgłosić do Rzecznika Finansowego. Jeżeli dłużnik posiada jakiekolwiek dowody na to, że próbował się z bankiem kontaktować, że sygnalizował swoje problemy finansowe, że zwracał się o restrukturyzację zadłużenia, i jeżeli robił to na piśmie, e-mailem, to może to wykazać. A to jest dodatkową okolicznością, którą także może wykorzystać Rzecznik Finansowy, interweniując w banku w imieniu klienta.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? › Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? 8 lutego, 2024 o 7:33 am #1407 BetelgezaGość W przypadku bezskutecznych prób negocjacji z bankiem należy taką sytuacje zgłosić do Rzecznika Finansowego....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.