Główna Forum Pozostałe produkty finansowe W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu?

#1359
Baranek
Gość

Najczęściej bank wymaga od klienta przystąpienia do ubezpieczenia grupowego zawartego przez bank na rzecz kredytobiorców. Bywają też sytuacje, w których bank wymaga od klienta przedstawienia polisy ubezpieczeniowej o określonych warunkach. Banki traktują bowiem umowę ubezpieczenia jako formę zabezpieczenia spłaty kredytu – w niektórych sytuacjach jest to zabezpieczenie dodatkowe, w innych – jedyne. Ubezpieczenie kredytu jest wymagane przez bank, nie jest to jednak obowiązek nałożony na klienta jakimkolwiek przepisem ustawy. Jest kilka możliwości aby odzyskać kwotę wydaną na składkę ubezpieczeniową.

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? 18 lutego, 2024 o 3:44 am #1359 BaranekGość Najczęściej bank wymaga od klienta przystąpienia do ubezpieczenia grupowego zawartego przez bank na rzecz kredytobiorców. Bywają też sytuacje, w których bank wymaga od klienta...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.