Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Czy komornik może zająć zasiłki rodzinne i pielęgnacyjne?

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #10543 Reply
  lalok
  Gość

  Postępowanie komornika musi mieścić się w ramach przepisów. Proponuje lekturę bez problemu doszukamy się odpowiedzi na pytania odnośnie jego zajęć.

  #1959 Reply
  Polakowicz
  Gość

  Mój mąż nie pracuje i nie ma żadnych dochodów. Na konto wpływają świadczenia pielęgnacyjne i zasiłki z tytułu opieki nad niepełnosprawną córką, na mnie. Mamy jeszcze dwójkę dzieci. Nie mamy nawet swojego mieszkania, żyjemy kątem u rodziny męża. Myślałam o rozdzielności majątkowej, żeby nie zabrano nam samochodu, który jest zarejestrowany na mnie. Mąż ma jeszcze pożyczkę w Eurobanku. Odsetki są prawie w tej samej wysokości co zaciągnięta pożyczka. Zobowiązanie jest z 2005 roku. Nie było żadnych prób kontaktu od windykacji ani wizyt tylko jedno pismo po tylu latach. Nie ma możliwości spłaty w ratach żądają spłaty w całości.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Czy komornik może zająć zasiłki rodzinne i pielęgnacyjne?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Czy komornik może zająć zasiłki rodzinne i pielęgnacyjne? Otagowane: komornik zajął zasiłek socjalny, Zajęcie zasiłku przez komornika Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 18 lutego, 2024 o 5:19 pm #10543 Reply lalokGość Postępowanie komornika musi mieścić się w ramach przepisów. Proponuje...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.