Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Czy komornik może zająć zasiłki rodzinne i pielęgnacyjne?

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #10543
  lalok
  Gość

  Postępowanie komornika musi mieścić się w ramach przepisów. Proponuje lekturę bez problemu doszukamy się odpowiedzi na pytania odnośnie jego zajęć.

  #1959
  Polakowicz
  Gość

  Mój mąż nie pracuje i nie ma żadnych dochodów. Na konto wpływają świadczenia pielęgnacyjne i zasiłki z tytułu opieki nad niepełnosprawną córką, na mnie. Mamy jeszcze dwójkę dzieci. Nie mamy nawet swojego mieszkania, żyjemy kątem u rodziny męża. Myślałam o rozdzielności majątkowej, żeby nie zabrano nam samochodu, który jest zarejestrowany na mnie. Mąż ma jeszcze pożyczkę w Eurobanku. Odsetki są prawie w tej samej wysokości co zaciągnięta pożyczka. Zobowiązanie jest z 2005 roku. Nie było żadnych prób kontaktu od windykacji ani wizyt tylko jedno pismo po tylu latach. Nie ma możliwości spłaty w ratach żądają spłaty w całości.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Czy komornik może zająć zasiłki rodzinne i pielęgnacyjne? Otagowane: komornik zajął zasiłek socjalny, Zajęcie zasiłku przez komornika This topic is empty. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 12 października, 2022 o 2:13 am #10543 lalokGość Postępowanie komornika musi mieścić się w ramach przepisów. Proponuje lekturę...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.