Kredyt konsolidacyjny, czyli broń na regularne spłaty.. Czy to do końca prawda?

Kredyt konsolidacyjny - gdzie, jak i opinie.

Kredyt konsolidacyjny to sprytne narzędzie bankowe służące przede wszystkim zwiększeniu zarobków banku. Zdawać by się mogło, że to stwierdzenie jest nieco na wyrost, jednak nic bardziej mylnego. Oferty banków pod tytułem: obniżymy Twoją ratę jeśli jesteś solidnym płatnikiem to wabik, dzięki któremu banki zyskują jedynie kolejnych i kolejnych klientów.

Jak działa kredyt konsolidacyjny i do kogo jest skierowany?

Slogan „jedna wygodna rata” lub „spłać wszystkie Twoje kredyty” działa zachęcająco dla każdego klienta posiadającego kilka zobowiązań w wielu bankach. Tak naprawdę jednak oferta banków kierowana jest w 99% przypadków do osób posiadających odpowiednią zdolność kredytową oraz nienaganną punktację w BIK.

Jak zatem może skorzystać z takiego rozwiązania osoba zadłużona?

Zdaniem wielu – nie może. Niestety należy uświadomić sobie, że osoby zadłużone nie mogą liczyć na konsolidację bankową swoich zobowiązań jeśli na tych zobowiązaniach są zaległości w BIK, jeśli skierowali już po kilkanaście zapytań do banków w sprawie kredytu również nie. Negatywna opinia biur pośrednictwa kredytowego nie wzięła się wyłącznie z wysokich kosztów jakie te biura naliczają do kredytu, ale przede wszystkim z ilości zapytań kierowanych do banków i obniżania w ten sposób możliwości zaciągnięcia kredytu. Znakomitymi przykładami mogą być tutaj doradcy finansowi i kredytowi lub niektóre firmy pośrednictwa kredytowego, te firmy od razu wysyłają kilka zapytań do banków niszcząc scoring w Biurze Informacji Kredytowej.

Jak wyjść z długów?

Jak zatem wyjść z długów, oddłużyć się z kredytów lub chwilówek? Odpowiedzią jest odpowiedni dobór specjalistów w konsolidacji chwilówek i kredytów.
Z pomocą przychodzą doradcy kredytowi forum. Nie robimy zbędnych zapytań, nie pobieramy opłat wstępnych, przeprowadzamy krok po kroku.
Nasi doradcy kredytowi mają kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji trudnych wniosków kredytowych, dlatego codziennie udaje się pozyskiwać kilkaset tysięcy finansowania dla dziesiątek osób.

Warunki:
– od 100 tys. zł aż do 360 tys. zł bez zabezpieczenia majątkowego
– nawet 144 raty
– bez poręczycieli
– bezpłatnie możesz odzyskać ubezpieczenie i opłatę przygotowawczą z poprzednich kredytów
– dopasowana rata miesięczna
– karencja w spłacie
– czas uzyskania do 48 h
– na zasadach bankowych
– obniżasz koszty aktualnych kredytów
– RRSO od 10,32%

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny na wyjście z długów?
Gdzie uzyskać oddłużanie kredytów i chwilówek?
1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szanse na kredyt na spłatę chwilówek i kredytów.


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  Kwota zadłużenia (od 10 tys. zł)? (wymagane)

  Jaką ratę możesz płacić? (od 100 zł)? (wymagane)

  Forma oddłużania? (niewymagane):
  oddłużanie prawnekredyt (brak zaległości)upadłość konsumenckapożyczka pod mieszkanieinne

  Czy masz chwilówki/parabanki? (niewymagane)

  Czy miałeś/masz kredyty konsolidacyjne? (niewymagane)

  Czy masz komornika? (niewymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi przez Administratora forum i/lub podmioty współpracujące.

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Kredyty konsolidacyjne? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  4.8/5 - (37 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Kredyt-konsolidacyjny-1024x624.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Kredyt-konsolidacyjny-150x150.jpgPiccolloKredyty konsolidacyjneKredyt Konsolidacyjny,kredyt na regularne spłatyKredyt konsolidacyjny, czyli broń na regularne spłaty.. Czy to do końca prawda? Kredyt konsolidacyjny to sprytne narzędzie bankowe służące przede wszystkim zwiększeniu zarobków banku. Zdawać by się mogło, że to stwierdzenie jest nieco na wyrost, jednak nic bardziej mylnego. Oferty banków pod tytułem: obniżymy Twoją ratę jeśli jesteś solidnym płatnikiem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.