Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymConectum Finanse – opinie o sprzeciw od nakazu zapłaty?
Mariel zapytał 3 miesiące temu

Jakie są Wasze opinie o Conectum Finanse – sprzeciw od nakazu zapłaty? Posiadam kilkanaście chwilówek i nie stać mnie nawet na przedłużenia spłat. Przeszukując internet trafiłam właśnie na taka firmę, w której poradzono mi, abym jeśli nie mogę płacić chwilówek poczekała na sądowe nakazy. Jak to działa, bo już mam pierwsze informację że moje sprawy kierowane są do sądu. Błagam o poradę i pomoc.

4.9/5 - (42 votes)
4 odpowiedzi
wasiakm odpowiedział 1 miesiąc temu

Sprawnie i tanie co najważniejsze 🙂

5/5 - (1 vote)
Martuśka odpowiedział 1 tydzień temu

Witam, mogę powiedzieć, że wiedzą co robią w sprawach nakazów zapłaty. Nie mogłam spłacić 10 chwilówek – dzięki nim udało mi się odsunąć w czasie terminy płatności. Już jestem na finansowej prostej. Mogę z czystym sumieniem ich polecić. Marta

4/5 - (3 votes)
Jaro odpowiedział 7 dni temu

Prowadzą moje dwie sprawy z Profi Credit

5/5 - (1 vote)
Trelek odpowiedział 7 dni temu

Jestem ich klientem od kilku miesięcy. Złożyli w moim imieniu już 3 sprzeciwy. Jedna sprawa została umorzona a na następne jeszcze czekam. 
Narazie jak najbardziej polecam

4.5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

20 + 12 =

MarielForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Conectum Finanse – opinie o sprzeciw od nakazu zapłaty? 0 Dobre Słabe Mariel zapytał 3 miesiące temu Jakie są Wasze opinie o Conectum Finanse – sprzeciw od nakazu zapłaty? Posiadam kilkanaście chwilówek i nie stać mnie nawet na przedłużenia spłat. Przeszukując internet trafiłam właśnie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.