Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymConectum Finanse – opinie o sprzeciw od nakazu zapłaty?
Mariel zapytał 10 miesięcy temu

Jakie są Wasze opinie o Conectum Finanse – sprzeciw od nakazu zapłaty? Posiadam kilkanaście chwilówek i nie stać mnie nawet na przedłużenia spłat. Przeszukując internet trafiłam właśnie na taka firmę, w której poradzono mi, abym jeśli nie mogę płacić chwilówek poczekała na sądowe nakazy. Jak to działa, bo już mam pierwsze informację że moje sprawy kierowane są do sądu. Błagam o poradę i pomoc.

4.9/5 - (42 votes)
4 odpowiedzi
Jaro odpowiedział 6 miesięcy temu

Prowadzą moje dwie sprawy z Profi Credit

5/5 - (1 vote)
Trelek odpowiedział 6 miesięcy temu

Jestem ich klientem od kilku miesięcy. Złożyli w moim imieniu już 3 sprzeciwy. Jedna sprawa została umorzona a na następne jeszcze czekam. 
Narazie jak najbardziej polecam

4.5/5 - (2 votes)
Martuśka odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam, mogę powiedzieć, że wiedzą co robią w sprawach nakazów zapłaty. Nie mogłam spłacić 10 chwilówek – dzięki nim udało mi się odsunąć w czasie terminy płatności. Już jestem na finansowej prostej. Mogę z czystym sumieniem ich polecić. Marta

4/5 - (3 votes)
wasiakm odpowiedział 6 miesięcy temu

Sprawnie i tanie co najważniejsze 🙂

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

12 + 6 =

MarielSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Conectum Finanse – opinie o sprzeciw od nakazu zapłaty? 0 Dobre Słabe Mariel zapytał 10 miesięcy temu Jakie są Wasze opinie o Conectum Finanse – sprzeciw od nakazu zapłaty? Posiadam kilkanaście chwilówek i nie stać mnie nawet na przedłużenia spłat. Przeszukując internet trafiłam właśnie na taka...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.