Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Dyskusja ogólnaFirma Profi Credit naliczyła duże ubezpieczenie
Bronek800 zapytał 1 miesiąc temu

Proszę o informacje czy Profi Credit mogła naliczyć dwa razy większe ubezpieczenie niż kwota pożyczki.

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
flavi odpowiedział 2 tygodnie temu

do Bronek800:
Wystąp pisemnie o zwrot ubezpieczenie. Jest firma bodajże Conectum, która przygotowuje dokumenty za klientów.

Dodaj ocenę
Zibi odpowiedział 2 tygodnie temu

Oferta Profi skierowana jest do osób, które znalazły się po ścianą, wykorzystały wszystkie możliwości i na kredyt bankowy nie mają żadnych szans. Pożyczka i kosztem ubezpieczenia dwukrotnie przewyższającym wysokość pożyczki, oświadczenie o przekazaniu wynagrodzenia i weksel – a wszystko w majestacie prawa.

Dodaj ocenę
Igor odpowiedział 1 tydzień temu

W ubezpieczenie wliczony jest koszt udzielenia pożyczki. Należy wystąpić o zwrot ubezpieczenia.

Dodaj ocenę
Bolo odpowiedział 1 tydzień temu

W przypadku pożyczek w Profi Credit opłata przygotowawcza i koszty ubezpieczenia są kredytowane. Koszty obowiązkowego ubezpieczenia są bardzo wysokie – blisko dwukrotnie większe od wnioskowanej sumy, która stanowi zaledwie ułamek spłacanego zobowiązania. Kredytowanie obejmuje również tzw. opłatę przygotowawczą oraz. prowizję, którą należy zwrócić w ciągu 48 miesięcy. Na stronie internetowej Profi Credit nie zamieszczono precyzyjnych informacji, pozwalających ustalić kto jest ubezpieczycielem – podkreślono za to wielokrotnie, że ubezpieczenie jest obowiązkowe.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

18 + 12 =

Bronek800Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Dyskusja ogólna › Firma Profi Credit naliczyła duże ubezpieczenie 0 Dobre Słabe Bronek800 zapytał 1 miesiąc temu Proszę o informacje czy Profi Credit mogła naliczyć dwa razy większe ubezpieczenie niż kwota pożyczki. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.