Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymGetback -podpisana ugoda czy to strzał w głowe?
Ewelina zapytał 5 miesięcy temu
0Shares

Witam. Na początku chciałabym zaznaczyć, że to nie jest moja sprawa, a osoby, która całkowicie z tym nic nie robi. Jednak chciałabym pomóc i szukam odpowiedzi.

Kredyt w banku – początkowo wszystko w porządku, sumiennie spłacane raty, jednak utrata pracy tak się potoczyło, że na dzień dzisiejszy ok. 25tys. Dług wielokrotnie został sprzedany, od komornika do komornika, aż przejęła firma Getback. Bardzo dużo czytałam i dochodzę do wniosku ,że podpisanie z nimi ugody to strzał w głowę. Bodajże 2 raty po 400zł wpłacone , lecz powtórka z rozrywki, znów bliska mi osoba przestała spłacać. Firma wysyła pisma, wezwania i tak dalej…Dotarło do mnie ,że owa firma posunęła się do odwiedzin w domu….Jednak chce wziąć sprawy w swoje ręce i spłacić dług w ratach, jednak nie z firmą Getback, bo czuje że to będzie spłata bez dna.
– Co robić?
– Jak sie przygotować do spłaty zadłużenia?
– Czy jest możliwość przejścia z długiem gdzie indziej? -zależało by mi na komorniku
– Czy jest jakakolwiek szansa?

Getback -podpisana ugoda czy to strzał w głowe?
5 (100%) 2 votes
0Shares
Twoja odpowiedź

14 + 6 =

EwelinaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Getback -podpisana ugoda czy to strzał w głowe? 0 Dobre Słabe Ewelina zapytał 5 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam. Na początku chciałabym zaznaczyć, że to nie jest moja sprawa, a osoby, która całkowicie z tym nic nie robi. Jednak chciałabym pomóc i szukam odpowiedzi. Kredyt...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.