Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymoddłużenie firmy kredyt pozabankowy
Paweł zapytał 4 tygodnie temu

Witam
Poszukuje pomocy w oddłużeniu firmy i uzyskaniu kredytu pozabankowego w wysokości 400-500tys ( pod hipotekę ) najlepiej jako jednoczesne działanie. Mimo posiadanego majątku w ruchomościach i nieruchomościach, dopadły mnie długi ZUS banku i inne wynikłe z działalności gospodarczej. Poszukuję firmy lub doradcy, który skutecznie pomógł by przeprowadzić działania w tym zakresie. Mam również swój pewien plan wyjścia z tego i dobre perspektywy na jego realizację, ale potrzeba do tego i finansów i dobrej porady.

4.7/5 - (3 votes)
3 odpowiedzi
pawel odpowiedział 11 miesięcy temu

Banki, firmy, nieruchomość znajduje się w Pruszkowie pod Warszawą warta około 1 mln

Dodaj ocenę
Jacek odpowiedział 11 miesięcy temu

Gdzie jest zadłużenie? banki, parabanki, chwilówki, prywatnie? Gdzie znajduje się nieruchomość i ile jest warta?

5/5 - (2 votes)
Ewelina odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam. Szukam pomocy w uzyskniu kredytu na spłatę obecnych zobowiązań , kwota 10 tyś zł na 48 miesiecy. Jestem w BIK i banki mi nie udziela kredytu. Osoba która moze mi pomóc poproszę o kontakt

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

13 + 19 =

PawełForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › oddłużenie firmy kredyt pozabankowy 0 Dobre Słabe Paweł zapytał 4 tygodnie temu Witam Poszukuje pomocy w oddłużeniu firmy i uzyskaniu kredytu pozabankowego w wysokości 400-500tys ( pod hipotekę ) najlepiej jako jednoczesne działanie. Mimo posiadanego majątku w ruchomościach i nieruchomościach, dopadły mnie długi ZUS banku...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.