Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymoddłużenie firmy kredyt pozabankowy
Paweł zapytał 12 miesięcy temu
0Shares

Witam
Poszukuje pomocy w oddłużeniu firmy i uzyskaniu kredytu pozabankowego w wysokości 400-500tys ( pod hipotekę ) najlepiej jako jednoczesne działanie. Mimo posiadanego majątku w ruchomościach i nieruchomościach, dopadły mnie długi ZUS banku i inne wynikłe z działalności gospodarczej. Poszukuję firmy lub doradcy, który skutecznie pomógł by przeprowadzić działania w tym zakresie. Mam również swój pewien plan wyjścia z tego i dobre perspektywy na jego realizację, ale potrzeba do tego i finansów i dobrej porady.

oddłużenie firmy kredyt pozabankowy
4.7 (93.33%) 3 votes
0Shares
3 odpowiedzi
Jacek odpowiedział 12 miesięcy temu

Gdzie jest zadłużenie? banki, parabanki, chwilówki, prywatnie? Gdzie znajduje się nieruchomość i ile jest warta?

Odpowiedż dlaoddłużenie firmy kredyt pozabankowy
5 (100%) 2 votes
pawel odpowiedział 12 miesięcy temu

Banki, firmy, nieruchomość znajduje się w Pruszkowie pod Warszawą warta około 1 mln

Odpowiedż dlaoddłużenie firmy kredyt pozabankowy
Oceń ten wpis teraz
Ewelina odpowiedział 12 miesięcy temu

Witam. Szukam pomocy w uzyskniu kredytu na spłatę obecnych zobowiązań , kwota 10 tyś zł na 48 miesiecy. Jestem w BIK i banki mi nie udziela kredytu. Osoba która moze mi pomóc poproszę o kontakt

Odpowiedż dlaoddłużenie firmy kredyt pozabankowy
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

5 + 14 =

PawełSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › oddłużenie firmy kredyt pozabankowy 0 Dobre Słabe Paweł zapytał 12 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam Poszukuje pomocy w oddłużeniu firmy i uzyskaniu kredytu pozabankowego w wysokości 400-500tys ( pod hipotekę ) najlepiej jako jednoczesne działanie. Mimo posiadanego majątku w ruchomościach i nieruchomościach, dopadły mnie długi...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.