Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymJak ogłosić upadłość konsumencką?
Jasiu klon zapytał 4 dni temu

Witam,
Tak jak w temacie szukam pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Straciłem pracę i teraz nie mogę wyjść z zadłużeń, które sięgają już 200000 zł.
Jest zdesperowany i myślę już o najgorszym. Błagam o pomoc.

5/5 - (3 votes)
4 odpowiedzi
Inga odpowiedział 1 tydzień temu

Chcąc złożyć wniosek o upadłość trzeba dobrze się zastanowić. Jest wiele czynników, które powodują odrzucenie przez sąd wniosku. Kolejny wniosek można złożyć po upływie 10 lat.

5/5 - (1 vote)
wiset odpowiedział 1 tydzień temu

Samo zgłoszenie upadłości nie jest trudne. I technicznie sprowadza się do wysłania wniosku do sądu i uiszczenia opłaty 30zł. Problemem może być samo uzupełnienie wniosku, co zazwyczaj robią prawnicy lub specjaliści w tym temacie. Po co panu upadłość? Takie rozwiązanie blokuje Pana już na lata, żeby nie powiedzieć, że do końca życia z jakimkolwiek kredytowaniem, ratami itp.

5/5 - (3 votes)
Lenoreek odpowiedział 6 dni temu

W sumie dobrze, że o tym myślisz skoro nie widzisz wyjścia z tej sytuacji.  Jest troszkę racji w tym co pisze poprzednik jednak taka forma daje spokój psychiczny, którego brakuje gdy komornik wchodzi na pasję i zajmuje dorobek Twojego życia. Jeżeli chodzi o proces ogłoszenia upadłości to możesz o nim poczytać na forum. W nim znajdziesz wszystkie odpowiedzi 🙂

5/5 - (1 vote)
Jeszu09 odpowiedział 5 dni temu

Jestem osobą zadłużoną i obecnie toczy się postępowanie w przedmiocie upadłości konsumenckiej mojej osoby.Szukam rozwiązania jeśli upadłość konsumencka nie zostanie mi przyznana.O szczegółach chciałbym opowiedzieć podczas rozmowy osobistej.pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

19 + 11 =

Jasiu klonForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak ogłosić upadłość konsumencką? 0 Dobre Słabe Jasiu klon zapytał 4 dni temu Witam, Tak jak w temacie szukam pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Straciłem pracę i teraz nie mogę wyjść z zadłużeń, które sięgają już 200000 zł. Jest zdesperowany i myślę już o najgorszym. Błagam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.