Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymUpadłość jak ogłosić
Serekz zapytał 3 miesiące temu

Dzień dobry,
mam stare zobowiązania finansowe i nie jestem wstanie ich spłacić obecnie jestem osobą niepełnosprawną pobierającą zasiłek stały z m.o.p.s w kwocie 277zł chciałbym skorzystać z upadłości konsumenckiej ale kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać?

Dodaj ocenę
1 odpowiedzi
Dora odpowiedział 3 miesiące temu

Podane informacje są bardzo ogólne i nie dają możliwości udzielenia konkretnej odpowiedzi. Dochód poniżej minimum socjalnego wskazuje, iż wniosek może zostać oddalony przez sąd. Upadłość konsumencka skutkuje wieloletnimi , negatywnymi, konsekwencjami dla wnioskodawcy i nie w każdym przypadku jest zasadna.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

1 + 4 =

SerekzSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Upadłość jak ogłosić 0 Dobre Słabe Serekz zapytał 3 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Dzień dobry, mam stare zobowiązania finansowe i nie jestem wstanie ich spłacić obecnie jestem osobą niepełnosprawną pobierającą zasiłek stały z m.o.p.s w kwocie 277zł chciałbym skorzystać z upadłości konsumenckiej ale kompletnie nie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.