Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymKredyt dla zadłużonych a poręczyciel?
Bogna zapytał 2 miesiące temu

Szukam kredyt dla zadłużonych. Mam poręczyciela, którym może być moja mama. Ale czy to będzie wystarczające dla banku? Proszę o pomoc.

5/5 - (5 votes)
1 odpowiedzi
Hubcio69 odpowiedział 9 miesięcy temu

Wymaganie poręczyciela przy wnioskowaniu o kredyt dla zadłużonych może zależeć od instytucji finansowej oraz rodzaju kredytu. Niektóre firmy pożyczkowe lub banki mogą wymagać poręczyciela jako zabezpieczenia w przypadku, gdy pożyczkobiorca ma już zadłużenia lub niską zdolność kredytową. Poręczyciel jest osobą lub firmą, która zgadza się ponieść odpowiedzialność za spłatę kredytu w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie będzie w stanie tego zrobić.

Jednak nie wszystkie kredyty dla zadłużonych wymagają poręczyciela. Istnieją także instytucje finansowe, które oferują kredyty dla zadłużonych bez konieczności posiadania poręczyciela, jednak wymagają stałe źródło dochodu dla kredytu dla zadłużonych. Warunki kredytu, w tym obecność poręczyciela, będą zazwyczaj określane indywidualnie w zależności od twojej sytuacji finansowej i wymagań instytucji udzielającej kredytu.

5/5 - (6 votes)
Twoja odpowiedź

3 + 16 =

BognaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Kredyt dla zadłużonych a poręczyciel? 0 Dobre Słabe Bogna zapytał 2 miesiące temu Szukam kredyt dla zadłużonych. Mam poręczyciela, którym może być moja mama. Ale czy to będzie wystarczające dla banku? Proszę o pomoc. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.