Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJak szybko wyjść ze spirali zadłużenia?
Kwiatek333 zapytał 10 miesięcy temu

Potrzebuję pomocy w wyjściu ze spirali zadłużenia. Ze względu na chorobę męża zostałam zmuszona do zaciągania chwilówek na spłatę kredytów. Teraz jestem w takiej sytuacji, że już nie mogę poradzić sobie ze spłatą. Proszę o pomoc…

4.7/5 - (3 votes)
4 odpowiedzi
Best Answer
Elwira Kowal - exkredyt odpowiedział 6 miesięcy temu

Opisz krótko Twoją sytuację. Gdzie masz zobowiązania, ile pozostało do spłaty, ile możesz płacić realnie, jaki jest Twój dochód? Jakie masz wydatki? Te kredyty są ubezpieczone?

4/5 - (3 votes)
Tomek odpowiedział 6 miesięcy temu

Najpierw zacznij regulować kredyty bankowy a następnie chwilówki. Nie przedłużaj terminów płatność! Ewentualnie zgłoś się po poradę jakieś firmy oddłużeniowej, poradę masz za free!

4/5 - (3 votes)
Emillo odpowiedział 6 miesięcy temu

Spróbuj tutaj: „Jak wyjść z długów” pomogli wielu, może pomogą i Tobie.

4.7/5 - (4 votes)
Halinka odpowiedział 6 miesięcy temu

Najlepiej spróbować uzyskać konsolidację mniejszych zobowiązań

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

18 + 17 =

Kwiatek333Społeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia? 1 Dobre Słabe Kwiatek333 zapytał 10 miesięcy temu Potrzebuję pomocy w wyjściu ze spirali zadłużenia. Ze względu na chorobę męża zostałam zmuszona do zaciągania chwilówek na spłatę kredytów. Teraz jestem w takiej sytuacji, że już nie mogę poradzić sobie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.