Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymJak szybko wyjść ze spirali zadłużenia?
Kwiatek333 zapytał 2 miesiące temu

Potrzebuję pomocy w wyjściu ze spirali zadłużenia. Ze względu na chorobę męża zostałam zmuszona do zaciągania chwilówek na spłatę kredytów. Teraz jestem w takiej sytuacji, że już nie mogę poradzić sobie ze spłatą. Proszę o pomoc…

4.7/5 - (3 votes)
4 odpowiedzi
Best Answer
Elwira Kowal - exkredyt odpowiedział 12 miesięcy temu

Opisz krótko Twoją sytuację. Gdzie masz zobowiązania, ile pozostało do spłaty, ile możesz płacić realnie, jaki jest Twój dochód? Jakie masz wydatki? Te kredyty są ubezpieczone?

4/5 - (3 votes)
Tomek odpowiedział 12 miesięcy temu

Najpierw zacznij regulować kredyty bankowy a następnie chwilówki. Nie przedłużaj terminów płatność! Ewentualnie zgłoś się po poradę jakieś firmy oddłużeniowej, poradę masz za free!

4/5 - (3 votes)
Emillo odpowiedział 12 miesięcy temu

Spróbuj tutaj: „Jak wyjść z długów” pomogli wielu, może pomogą i Tobie.

4.7/5 - (4 votes)
Halinka odpowiedział 12 miesięcy temu

Najlepiej spróbować uzyskać konsolidację mniejszych zobowiązań

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

16 + 18 =

Kwiatek333Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia? 1 Dobre Słabe Kwiatek333 zapytał 2 miesiące temu Potrzebuję pomocy w wyjściu ze spirali zadłużenia. Ze względu na chorobę męża zostałam zmuszona do zaciągania chwilówek na spłatę kredytów. Teraz jestem w takiej sytuacji, że już nie mogę...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.