Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJakie jest Wasze zdanie o lexperto?
Morgoth zapytał 3 miesiące temu

Korzystałam z usług lexperto, ale nie jestem zadowolona. Czy to jest dawne centrum dluznika? To oszuści!! Ostrzegam przed nimi!!

3.5/5 - (4 votes)
6 odpowiedzi
Zuza odpowiedział 3 dni temu

Zgodnie z informacja na ich stronie: „LEXPERTO jest największą w Polsce kancelarią wyspecjalizowanąw pomocy osobom zadlużonym” – czytaj w wyłudzaniu pieniędzy.Tak wyspecjalizowana, że nie są w stanie umieścić poprawnie informacji. Profeska 😉

4.2/5 - (4 votes)
znawca odpowiedział 3 dni temu

Centum Dłużnika- Lexperto- Centum Oddłużania kolejny raz zmieniają nazwę. Przypadek? nie sądzę 🙂

3.8/5 - (5 votes)
JOKEing odpowiedział 2 dni temu

Napisałem maila do lexperto z nazwą firmy windykacyjej nie odpowiedzieli. aha i telefonów tez nie odbierają. Odradzam korzystanie z ich usług.

4.5/5 - (4 votes)
Cionek odpowiedział 2 dni temu

Firma podobno w stanie upadłości. 

4/5 - (1 vote)
Tomasz3 odpowiedział 2 dni temu

Teraz zmieniają nazwę na Centrum Oddłużania żeby dalej ludzi oszukiwać!!! Uważajcie.

3.8/5 - (5 votes)
Tadzik03 odpowiedział 2 dni temu

Odradzamy ! Właśnie mam najświeższą informację o Lexperto. Zmienili nazwę kolejny raz. To sa oszusci wzieli kase i w dupie maja klienta i jego dlugi nie wierzcie im!!

4.2/5 - (4 votes)
Twoja odpowiedź

0 + 10 =

MorgothSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jakie jest Wasze zdanie o lexperto? 0 Dobre Słabe Morgoth zapytał 3 miesiące temu Korzystałam z usług lexperto, ale nie jestem zadowolona. Czy to jest dawne centrum dluznika? To oszuści!! Ostrzegam przed nimi!! ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.