Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty hipoteczneKredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
asia zapytał 1 rok temu

Witam posiadam kredyt w banku który regularnie spłacam oraz kk z zaciągniętym długiem. Nie mam zdolności kredytowej pozwalającej na zakup domu. Pracuje na umowę zlecenie. Czy jest szansa na kredyt hipoteczny w banku?

4.5/5 - (6 votes)
5 odpowiedzi
to jest wyjście odpowiedział 11 miesięcy temu

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej to bank nie przyzna Ci takiego kredytu. W końcu to zobowiązanie na lata i z pewnością spora sumka. Może lepiej zamiast brać kredyt skorzystasz z nowego programu Mieszkanie Plus. Nie wiem czy o tym słyszałaś, choć robi się coraz głośniej na ten temat. To oferta skierowana szczególnie do osób, które nie mają zdolności kredytowej dla banku a jednocześnie są za „bogate”, żeby dostać mieszkanie od gminy. Już zaczęły powstawać mieszkania dla takich osób i będzie możliwość dojścia do ich własności. Wiele miast bierze udział w projekcie. Może warto spróbować. Jak chcesz się dowiedzieć więcej możesz zerknąć tutaj: mieszkanieplus org pl. To może być dobre rozwiązanie dla Ciebie. Trzymaj się 🙂

3.5/5 - (2 votes)
Wikusia odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam, również poszukuję kredytu hipotecznego, ale mam pewne problemy w BIK. Nie wiem jak sobie z tym poradzić? Gdzie szukać i co robić, aby problemy w BIK znikły.

4/5 - (2 votes)
Qupliak odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam, posiadam zabezpieczenie w formie nieruchomości. Chciałbym uzyskać finansowanie na spłatę wszystkich zadłużeń ok. 200000zł Mieszkanie znajduje się pod Warszawa. Bardzo proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych oraz warunki kredytu.

5/5 - (1 vote)
Andrzej odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam jestem pośrednikiem kredytowym jeśli jest pozytywna historia kredytowa nie ma opóźnień oraz udokumentowane zarobki jest szansa na kredyt.W ofercie oprocentowanie 4,99 nawet na 144 miesiące.

Dodaj ocenę
Mariolka odpowiedział 11 miesięcy temu

Hej asia – mam podobny problem. Chodziłam po większości banków i nic nie udało się zrobić same zapytania. Wnioski w banku były przerabiane miesiącami i w końcu decyzje negatywne. Jestem zrozpaczona – nie mam pomysłu co zrobić a długi rosną. Może ktoś będzie w stanie nam pomóc. Robiłaś już coś w Twojej sprawie?

5/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

15 + 4 =

asiaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej 0 Dobre Słabe asia zapytał 1 rok temu Witam posiadam kredyt w banku który regularnie spłacam oraz kk z zaciągniętym długiem. Nie mam zdolności kredytowej pozwalającej na zakup domu. Pracuje na umowę zlecenie. Czy jest szansa na kredyt hipoteczny...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.