Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankoweKredyt na budowę domu mieszkaniowy. Gdzie?
Maria zapytał 8 miesięcy temu

Razem z mężem zastanawiamy się nad tym, czy wziąć kredyt na budowę domu teraz, kiedy mamy jeszcze część swoich środków, czy może lepiej poczekać z tym i poprosić o pożyczkę dopiero, jak skończą się nam własne środki. Co o tym myślicie? Która opcja jest korzystniejsza?

5/5 - (1 vote)
1 odpowiedzi
Robert odpowiedział 7 miesięcy temu

Dzień dobry,
Najrozsądniejszym rozwiązaniem ( z mojego punktu widzenia) byłoby ubieganie się o kredyt hipoteczny na dokończenie budowy jeszcze przed faktem, gdy własne środki na budowę Państwu się skończą.Proces kredytowy trochę trwa, i szkoda by było w ten sposób przedłużać termin zamieszkania w nowym domu. Nie ma chyba gorszej rzeczy jak rozbebłana niekończąca się budowa własnego domu.
Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia w wyborze dalszego finansowania budowy – służę pomocą.
Robert Lewkowicz
Home Broker Open Finance

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

6 + 8 =

MariaSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Kredyt na budowę domu mieszkaniowy. Gdzie? 0 Dobre Słabe Maria zapytał 8 miesięcy temu Razem z mężem zastanawiamy się nad tym, czy wziąć kredyt na budowę domu teraz, kiedy mamy jeszcze część swoich środków, czy może lepiej poczekać z tym i poprosić o pożyczkę dopiero, jak...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.