Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankoweJak pozbyć się długów bankowych?
Marysia Z. zapytał 6 dni temu

Witam, posiadam kredyty bankowe w alior, getin, pko bp i santander na kwotę ok. 250tys. zł. Po utracie pracy i chorobie męża nasze wynagrodzenie z prawnie 10tys. zł spadło do 1200zł. Nie wiem w jaki sposób wyjść z długów w bankach, boję się, że przyjdzie komornik i zabierze jeszcze wynagrodzenie. Mamy trójkę dzieci. Co możemy zrobić? Błagam o jakąkolwiek pomoc. Jestem już po leczonej depresji ale boję się, że to wszystko wróci. Pozdrawiam.

4.7/5 - (4 votes)
3 odpowiedzi
Robx odpowiedział 1 miesiąc temu

Możliwości jest całkiem sporo. Zastanawiałaś się może nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej? To chyba najlepsze rozwiązanie, jeśli nie macie już innego wyjścia.

Dodaj ocenę
Dagmara odpowiedział 3 tygodnie temu

Jaka jest stan tych zobowiązań i ich charakter? Jest trochę możliwości ale tak ogólnie to nikt recepty nie da. Ważne żeby podjąć działania nim będzie za późno.

5/5 - (1 vote)
Kiciuś odpowiedział 1 tydzień temu

Próbowałaś kontaktować się z bankami? Może zaproponują Ci jakieś rozwiązanie? Jeśli nie napisz na forum, coś wymyślimy. Pozdrawiam Jacek. kontakt

4/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

2 + 1 =

Marysia Z.Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Jak pozbyć się długów bankowych? 0 Dobre Słabe Marysia Z. zapytał 6 dni temu Witam, posiadam kredyty bankowe w alior, getin, pko bp i santander na kwotę ok. 250tys. zł. Po utracie pracy i chorobie męża nasze wynagrodzenie z prawnie 10tys. zł spadło do...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.