Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankoweJak pozbyć się długów bankowych?
Marysia Z. zapytał 1 miesiąc temu

Witam, posiadam kredyty bankowe w alior, getin, pko bp i santander na kwotę ok. 250tys. zł. Po utracie pracy i chorobie męża nasze wynagrodzenie z prawnie 10tys. zł spadło do 1200zł. Nie wiem w jaki sposób wyjść z długów w bankach, boję się, że przyjdzie komornik i zabierze jeszcze wynagrodzenie. Mamy trójkę dzieci. Co możemy zrobić? Błagam o jakąkolwiek pomoc. Jestem już po leczonej depresji ale boję się, że to wszystko wróci. Pozdrawiam.

4.7/5 - (4 votes)
3 odpowiedzi
Dagmara odpowiedział 1 dzień temu

Jaka jest stan tych zobowiązań i ich charakter? Jest trochę możliwości ale tak ogólnie to nikt recepty nie da. Ważne żeby podjąć działania nim będzie za późno.

5/5 - (1 vote)
Robx odpowiedział 1 dzień temu

Możliwości jest całkiem sporo. Zastanawiałaś się może nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej? To chyba najlepsze rozwiązanie, jeśli nie macie już innego wyjścia.

Dodaj ocenę
Kiciuś odpowiedział 17 godzin temu

Próbowałaś kontaktować się z bankami? Może zaproponują Ci jakieś rozwiązanie? Jeśli nie napisz na forum, coś wymyślimy. Pozdrawiam Jacek. kontakt

4/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

12 + 14 =

Marysia Z.Społeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Jak pozbyć się długów bankowych? 0 Dobre Słabe Marysia Z. zapytał 1 miesiąc temu Witam, posiadam kredyty bankowe w alior, getin, pko bp i santander na kwotę ok. 250tys. zł. Po utracie pracy i chorobie męża nasze wynagrodzenie z prawnie 10tys. zł spadło do 1200zł. Nie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.