Jakub zapytał 4 tygodnie temu

Witajcie,

Są tutaj osoby jak ja, które brały kredyt we frankach??

4/5 - (1 vote)
7 odpowiedzi
Best Answer
goska79 odpowiedział 11 miesięcy temu

Ania a kto prowadzi twoją sprawę? My z mężem w końcu też się za to chcemy zabrać i szukamy dobrego rozwiązania. Pozwy zbiorowe odpadają, chcemy walczyć indywidualnie, ale nie wiemy komu powierzyć sprawę, a kancelarii frankowych sie trochę potworzyło i nie wiadomo którą wybrać ;/

Dodaj ocenę
TomSzum odpowiedział 11 miesięcy temu

Też jestem tym który wziął kredyt frankowy a teraz płaczę i płacę. Dzięki znajomemu trafiłem do kancelarii w Krakowie, gdzie po przeczytaniu mojej umowy z bankiem, moje szanse na odzyskanie nadpłaty uznano jako realne (żeby nie powiedzieć spore) Z kancelarii wyszedłem podniesiony na duchu. Panuje tam super atmosfera. Papiery są w sądzie i czekają na swój czas. Dodam tylko że kancelaria specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego a to oznacza że moja sprawa jest w dobrych rękach.

Dodaj ocenę
Jak odpowiedział 11 miesięcy temu

A kto z kredytobiorców z lat 2008 2011 nie ma.. Niestety zostaliśmy wpędzeni w maliny. 

Dodaj ocenę
Ania odpowiedział 11 miesięcy temu

Ja już jestem po pozwie w pko i dodatkowo wystąpiłam o zwrot części unww bo płaciłam nawet gdy bank wiedział, że jestem w kw. 

5/5 - (1 vote)
Ania odpowiedział 11 miesięcy temu

Nam pomagali doradcy z tego forum. Już jesteśmy po pierwszej rozprawie i powinniśmy dostać ok .60 tysięcy. Bank jednak się odwołał. I czekamy. Nam na początku pewna kancelaria prawna opowiadała, że obsłużyli już 10 000 osób. Jak wysłaliśmy im umowę to powiedzieli, że będą ją analizować miesiąc, bo pierwszy raz coś takiego widzą. 

Masz rację tych kancelarii jest ja grzybów po deszczu a większość to ściema. To forum odwiedzają setki tysięcy osób, więc adwokaci z forum naprawdę mają doświadczenie i polecam ich z całego sercea! 

Dodaj ocenę
troks odpowiedział 11 miesięcy temu

Moja sprawa jest już w sądzie a zajmuje się nią kancelaria. Powiem tylko że za analizę umowy z bankiem nic nie płaciłem Na spotkaniu uświadomiłem sobie, że banki moim kosztem cynicznie wykorzystały szalejący kurs franka a teraz, po wyroku TSUE, czas na rewanż.

5/5 - (5 votes)
Hubcio69 odpowiedział 10 miesięcy temu
Twoja odpowiedź

12 + 13 =

JakubForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Kto ma kredyt we frankach? 0 Dobre Słabe Jakub zapytał 4 tygodnie temu Witajcie, Są tutaj osoby jak ja, które brały kredyt we frankach?? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.