Społeczność: pytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaMarcin Iwuć Finanse bardzo osobiste – jego książki warte czytania?
kataryniarz zapytał 11 miesięcy temu

Trafiłem ostatnio na blog Marcina Iwuć Finanse bardzo osobiste. Ów Pan poleca swoje książki dla osób, które chcą dowiedzieć się nieco więcej na temat planowania finansowego i budżetu. Czy ktoś miał do czynienia z lekturą wpisów bądź książek tego Pana? Czy jego metody działają? Dobrze się to czyta? Ma jakiś merytoryczny sens?

4.5/5 - (2 votes)
2 odpowiedzi
miodzio odpowiedział 9 miesięcy temu

Jeśli chodzi o blog tego Pana to tak samo jak Pan Maciej Samcik piszą oni historię ludzi, którzy się do nich zgłaszają. Często zaglądam na strony bloga i od kilku lat czytam wpisy. Przyznam szczerze, że książek nie czytałem, aczkolwiek blog merytorycznie jest bardzo dobry. Mogę go polecić 😉

5/5 - (5 votes)
brunet35 odpowiedział 9 miesięcy temu

Wpisy godne polecenia, aczkolwiek czasami za długie. Człowiek ma wiedzę, powołuje się bardziej na podejście racjonalne. Pomija częściowo merytorykę. Opisuje historie ludzi, którzy się do niego zgłaszają. Generalnie są tam czasem błędy, ale ogólnie dobrze się czyta 3/5.

4/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

11 + 7 =

kataryniarzSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Marcin Iwuć Finanse bardzo osobiste – jego książki warte czytania? 0 Dobre Słabe kataryniarz zapytał 11 miesięcy temu Trafiłem ostatnio na blog Marcina Iwuć Finanse bardzo osobiste. Ów Pan poleca swoje książki dla osób, które chcą dowiedzieć się nieco więcej na temat planowania finansowego i budżetu....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.